27 yaş memur olmak için çok mu geçtir?

Bu şekilde tanıdıklarınız var mı? Biraz umutlanmaya ihtiyacım var.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 28 yaşımda memur oldum mesai arkadaşım 35 yaşında memur oldu :)

1|0
    0|0
    • :)) Çok güzel bir örnek. Umut verici. Nedir konumun? Bir de aldığın maaş? Gizlenerek cevap verebilirsin.

• Allah emeğini yağlı etsin derler bizim orda :) dualarım seninle kardeşş

• :))) Amin, inşallah.

Erkekler Ne Diyor 15

• yas sınırı kalktı sanırım. eskiden 35 di zaten.

1|0
    0|0
  • 28 yaşında 3.200 maaşla işkurda giriş yaptı tanıdığım bir bayan arkadaş al sana umut adım gibi umut saçtım yine :)

1|0
    0|0
  • eniştem 30 yaşında memur oldu

1|0
    0|0
  • Kesinlikle geç bir yaş değil memurluk için uygun. 27 yaş nedirki, Çoğu insan o yaşta evleniyor. Bu yaşta memurluğa başlamış ve daha başarılı olmuş tanıdıklarım var.

1|0
    0|0
  • hiçbirşey için geç değildir

1|0
    0|0
  • yoo niye geç olsun ki kpssyi kazanacağına güveniyorsan tamamdır yani

1|0
    0|0
  • ben 26 ımda olmuştum, o yüzden çok da geç sayılmaz, 32 sinde olanı da biliyorum

1|0
    0|0
  • bence umutlanmalısın umut etki istediğin gelsin yeterki iste istemekten korkma delice iste hiçr bir şey engel değildir :) yaş falan iş miş bahane yoksa :)

1|0
    0|0
  • geç değil

1|0
    0|0
  • hayır değil memurlukta yaş sınırı kalkmıştı en son hatırladığım

1|0
    0|0
  • Yoo bence değildir 27 yaş hiç birşey için geç değildir

1|0
    0|0
  • yok degıl 27 cok gec bır yas sayılmaz ama memurlukta cok monoton nan hayatta cekemem

1|0
    0|0
  • Hayır neden geç olsun.

1|0
    0|0
    • Geç gibi geliyor. Ne bileyim.

• 32 olan bile var.

1|0
    0|0
  • mesai arkadaşlarım devrelerim 30-32 yaşındalar ama ben 21de girdim ::9

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben 22 yaşında atandım devrem var 35 yaşında.yani neden geç olsun ki, memur olmasan farklı bir yerde çalışcaksın. ikisinde de çalışacaksın, yaşın önemi yok. ayrıca tavsiye ederim.:)

1|0
    0|0
    • bu arada bölümün nedir? hangi unvanla atanacaksın?

• 1200 tl. Kurumlarda öyle. Ben de bu sene o yüzden dişimi sıkacağım. Dershaneye yazıldım, Atanacağıma eminim ben, ama geç mi olur beni o tedirgin ediyor. Hiç olmasa düz memurluk yazacagım. Bakalım kader hangi şehre atacak...Bilmiyorum.

• geç olmaz. ben ünv. okumayı düşünüyorum tekrardan. 27 yaşında mezun olucam. ama yaşı dert etmiyorum. siz de etmeyin. nerede mutlu olacaksanız ona yönelin. koca bir ömür söz konusuysa birkaç yılın hesabı yapılmaz.

• yoo geç değil öyle düşünme,artık çoğu kişi ancak o yaşlarda atanıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...