Ateistlere tada Muslumanlara saygi duyuyormusunuz

Ateistlere ya da Muslumanlara saygi duyuyormusunuz? Tesekkurler cevaplariniz için.

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• Eski Yunan döneminde ateist olana saygı duyarım abi. 50 tane Tanrı var ve biri bile aklını çelememiş adamın..

Vouv.!

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana saygı duyan herkese saygı duyarım da neden ateistler ve Hristiyanlar ya da Museviler değil de Müslümanlar?

0|1
    0|0
  • insanlara insan oldukları için saygı duymak gerekiyor. insanlara dini seçimlerine , mesleklerine , zenginliklerine , güzelliklerine göre saygı duyulması saçmalıktır. saygı belirli tercihlerin altında toplanmış bir kavram ve duygu değildir. bir insan bana saygı duymasa da ben ona saygı duyarım. saygı kişiliği kişilikte insanlığı getirir.

0|0
    0|0
  • Dini inancı bana saygı duymuyorsa kimseye saygı falan duymam .

1|1
    1|0
  • Birbirimizin farkında olalım ama lütfen sınıflamayalım...

0|1
    0|0
  • saygı duyana saygı duyarım.

1|1
    0|0
  • Müslümanım.. Ne zaman ki inananlar bana saygı gösterir, ben de saygı gösteririm.

0|0
    0|0
  • Tek bildigim Allah'a sukur, Ataturk' e tesekkur. Allahin varligini inkar edenin selamini almam.

0|1
    0|0
    • ilk kısmına kesinlikle katılıyorum. ikinci kısmına da şöyle bir yorum getirmek istiyorum, insanlarla konuşmak, doğru yolu göstermek gerekiyor diye düşünüyorum. Onun da gaflet uykusundan uyanmaya ihtiyacı var. Kuran da Ali İmran Suresi 19.ayette şöyle buyrulur(türkçe meal) : Allah katında hak din İslam'dır.

• Tabikide. Ama şöyle de bir şey var ki vaaz vermek çok münasıp bir şey değil.

• herkese saygı duyuyorum kimse benim gibi düşünek zorunda değil düşünemezde zaten

0|0
    0|0
  • gavurların bile inandıkları bir olay bir bişey warda ateişte ne suyuna kibrit çöpüüüüüüüüü

0|0
    0|0
  • Saygiliyim... da bana ne.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herkesin düşüncesi, inancı kendinedir. Şimdi biri müslüman değil diye ben ona hakaret etsem ya da aşağılasam elime ne geçecek. Ayrıca benim dinim hoşgörü dini değil midir. Burada bile bir sürü inançsız arkadaşımla konuşurken tartışırken asla kaba dil kullanmamışımdır. Saygı duyarım ben.

1|1
    0|0
  • Kişilerin bir görüşü destekleme haklarına saygı duyarım, ama görüşün kendisine saygı duymak gibi bir zorunluluğum yok.

0|0
    0|0
  • Ateistim herkese saygım var ama biliyorum ki saygısız i*nelerin olduğunu işte bunlara saygım yok.

0|0
    0|1
  • Ateistlere saygı mı güldürmeyin beni:))))

onlara saygı duymaktansa bir fareye saygı duyarım..

Yaradanı inkar ediyorlar saygı duyulacak insanmı kalmadı.

Dinde zorlama yok ama saygımda olamaz bir Allaha hainlik olur.

Açık ve net düşmanım ateistlere Allahı inkar etsinler bende buna saygı duyucam öyle mi?

0|1
    1|2
  • şahsa saygı duyarım fikre ya da görüşe saygı duymam tahammül ederim çünkü fikre veya görüşe saygı duymak demek onun görüşünü fikrini kısmende olsa benimsemek demek... insana saygım sonsuz...

0|1
    1|0
  • Bir ateist olarak müslümanlara tabikide saygı duyuyorum. Bol bol müslüman arkadaşım da var inancıma saygı duyan.

1|0
    0|0
  • hem ateiste hem müslümana hem hristiyana hem yahudiye hem zerdüşte hem de budiste saygı duyuyorum. İslamın temeli de bu değil mi zaten?

0|0
    0|0
  • herkes birbirine saygı duymalı Darvine veya peygamberlere hakaret edenlere saygı gösterilmemeli

0|0
    0|0
  • evet ikisinede saygılıyım

1|0
    0|0
  • Yooo ateistlere saygi duymuyom felan.

0|0
    2|1
  • Atesitlere saygı duymuyorum.

0|2
    2|1
Yükleniyor...