Game of thrones izleyen

Ben dizileri genelde sezon sonuna gelince izliyorum game of u da oyle yaptim bitireli oluyor baya..sizce devaminda noluck? Veya izlleyipte begenmeyen var mi

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Spoiler okumak istemediğimden sadece evet izliyorum deyip kaçıyorum. :)

0|0
    0|1
    • yahu tekrar bakmak zorunda kaldım, illa okutacaksın he. :D

• Arayıs icindem true blood-teen wolf kararsızmm

• true blood full izledim, son bolümü bugündü zaten.

teen wolf son sezonu iğrenç gidiyor.

Erkekler Ne Diyor 13

• Aynı anda kitabını da okuyorum. Kitap çok daha başarılı. Dizi kitaba pek bağlı olmamış. Bazı değişiklikler var.

0|0
    0|0
    • Böyle taht falan bana cekici geliyor neblym bizimkilerinin yanında gayet kalıte

• Baslamayı dusunuyordum zaten okuycm sanırım. Cok karakter oldugı ıcın tırstım acıkcası. Akıcı mı pekı kıtap

• Kitap çok daha yavaş geçiyor. Hatta yer yer monoton olduğunu düşünebilirsin fakat ben anlatımlardan ve detaylardan hoşlandığım için beğeniyorum. Karakterler konusunda kafanda bir fikir oluşuyor. O yüzden hiç düşünme kitaplara başla.

• Evet izliyorum . Bana göre hiç umulmadık biri oturabilir tahta . Tyrelller mesela baya bir güçlendi . Neyse fazla spoiler vermek istemiyorum hep beraber göreceğiz .

0|0
    0|0
  • 3 sezonu 3 günde bitirmiştim.bazen abartıyorum :/

0|1
    0|0
  • Çok acayip bir heyecanla izliyorum, son sezon yerinde saydı sanki, bir sezonluk ilerleme olmadi, ayrıca önümüzdeki sezon joeffrey tarafından birileri ölecek bence, ya dedesi tywin lannister , ya da cersei lannister, bir de ejderhalar büyüyecek, mother of dragons daha bir güçlenerek yola devam edecek, dizi sonu için olmasını istediğim şey Khalesi(mother of dragons) ile jon snow krallığı alsınlar ve evlensinler :))

0|0
    0|0
    • Evet khalesi daha buyuk bı atak yapsın artık .ve jhon snowda ayaklancak gibi

• Şu an favori olarak ikisi var zaten, ikisinden biri hele khalesi ölürse diziyi bırakırım :)) bu arada tyrion da süper karakter, çok keyif veriyor

• İlk bölümünü izliyim dedim geçen canavar falan girince böyle büyü işleri katılan dizileri sevmiyorum canım, ciddi diziler olmalı.Bir breaking bad olabilir shameless tarzı hafif komedi olan diziler olabilir.Ama ne biliyim böyle doğa üstü olaylar bana uygun değil

0|0
    0|0
    • Ama bu tam karar abartmadan

• Sen bana saygı bende sana saygı duyunca o çıktı tamm ya prdon

• Canım uyuştuk olmasın o :;)

• Kitaplarını okudum istersen söyliyim nolcağını:=) şimdi son kitaptayım:)

0|0
    0|0
    • Vazgectım:D

• Vazgeçeceğini biliyordum zaten o yüzden direk söylemedim:=) ama blood wedding i okuduğumda kitabı yere attım o derece beklemiyordum yani:=) o ne betimlemeydi öyle:=)

• Dizi ilerledikçe güzelleşiyor ve dikkat etmeni istediğim birşey:

Dizi başlarken yüzük resmi gördünde resmi biraz incele dahası yok sen anla artık :p

0|0
    0|0
  • Ben beğenmemiştim tarihi yani eskiyi yaşatmak dizilerin bütçesiyle değil filmlerinkiyle olur,Dexter'I arada birde Teen wolfa bakıyorum

0|0
    0|0
  • Bana cahilliğimi tekrar hatırlattin sağol bee :(

0|0
    0|0
  • Kitabı okudum fena spoiler verebilirim :D Yetmedi kitap yazarına mail attım onuda söyleyebilirim :D

0|0
    0|0
    • söylesene hacı bana

• Onun o dişlerini tek tek sökmek istiyorum o derece :D

• Bende hayalarını kesip kendisine yedirmek istiyorum o derece düşün :D

• yayınlansın görecez bakalım ...

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama izlesem kesin beğenirdim çünkü sen beğenmişsin.

0|0
    0|0
  • kızıl saçlı hatrına arada bakarım:D yalvarıyo napiyim izle diye kıramadım geçen aradı da:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• jofrey ölecek ihale tyriona kalacak tyrion eski sevgilisinin aslında fahişe olmadığnı öğrenecek hani vardı ya jaime kurtarmıştı kızı sonra tyrionla içmişlerdi filan babası bu bir oyundu demişti ve bütün paralı askerlere kıza şey yaptırmışştı tyrion bunu jaimeden öğrenecek ve jaime hapisten tyrionı kaçırırken tyrion babasının odasına gidecek adamı tam şeyinden arbalet miydi neydi onla vuracak babası ölecek ve o ara shae de babsının odasında yani hain o* neyse onu da zincirle boğup kaçacak cercei çıldıracak catelyni kırmızı tanrılar geri getirecek ama ruhu filan olmayacak arya valar margulis dediği yer nereydi ya volantis olması lazım oraya gidecek ve ibadet yerinde yaşayacak kimse kim olduğunu bilmeyecek jon kumandan olacak sura bran surun ötesine geçecek ve orda ormanın çocuklarının arasına katılacak bu arada theon hala yaşıyo ve adam işkence etmeye devam ediyo bir sürü parmağını filan kesecek şu kızıl saçlı starkın adını unuttum kız neyse onu serçeparmak kaçıracak teyzesinin olduğu yere götürcek teyzesi serçeparmak kızı öpreken görecek ve kızı aşağ atmaya çalışacak o ara serçeparmak teyzesini aşağı atacak

0|0
    0|0
  • Valla nolucak bilmiyorum ben izliyorum

0|0
    0|0
    • Hayırlısı diyelim. Ne zaman baslıyor biliyor musn ?

Yükleniyor...