Sizce Nasıl Bilgisayar?

Almayı düşünüyorum, profesyonel amaçlı kullanacağım için fiyatını dert etmiyorum. Sadece bakıp hoşunuza gitmeyen bir yerini ya da önerinizi söyleyebilir misiniz?

link

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 0|1
    0|0
    • Çok sağ ol. İyi oldu gördüğüm. Seyrediyorum videoyu.

• pc budur baba :D nasip olursa alıcam alacağım zamandaki en iyi pc hangisi ise

link aşık olursun

neyse yattım ben al o msı'ı aklın karışmasın hatta bugün al :D

• Bu da iyi :) Sabah oldu gerçi ama iyi uykular...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Özellikleri 10 numara MSI dedin mi duracaksın zaten ama bir bilgisayara 3,500 lira verilir mi tartışılır. Asus N55 serisini bu özelliklerde daha iyisini 2,350ye almıştık kuzene.

0|1
    0|0
    • Fiyatlar değişiyor biliyorum ancak ucuzladıkça bir kötü yanları çıkıyor. Misal HP deli gibi ısınıyor. Bahsettiğin bilgisayarın da bir farkı vardır mutlaka. Bu kadar para vermemin sebebi uzun ömürlü olacak olması. MSI bilgisayarları iyi kullanırsan 5 sene civarı az verim kaybı ile kullanabiliyorsun. Zaten genel olarak Linuxla çalışacağım ki bilgisayar sağlığı için daha iyi.

• Dediğiniz gibi toshiba, dell, hp'de ısınma problemleri var asus'un tek kötü yanı ağır olması ama sizin fikriniz tabiki. Ben asus N55 ile Crysis 2 gibi ağır oyunların 5ini bir açtım autocad programını vs açtım gram donma yoktu 4 gb ekran kartıyla.

• MSI candır düşünme al

0|1
    0|0
    • Tek düşüncem okuduğum bir yazıda fanın biraz sesli olduğu yazıyordu

• dediğim gibi portatif olarak monitör illa gerekicektir sök tak istediğin zaman led ya da lcd televizyon varsa onada gerek yok tabiki performans olarka masaüstünden iyi bir bilgisayar çünkü illaki oyun oynayasın film izleyesin gelir :)

• Tabii ki :) Sağ ol.

• ssd olması süper

0|1
    0|0
    • Aynen hafızaya oldukça hızlı erişiyor

• güzel al kötü yanı ekranı küçük

0|1
    0|0
    • Büyük olanı almak istiyorum ama taşımam gerekeceği için zor olacak.

Yükleniyor...