Interrail kaça patlar? yapan var mı öneriler nelerdir?

arkadaşlar interrail yapan var mı toplam yaklaşık ne kadara patlar?

ve genel olarak neler düşünüyorsunuz tavsiye eder misiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben araştırdım zamanında...gidecektim kimse olmadığı için gidemedim ama ileride gidicem :D

3000 tl ye patlıyor açıkcası 22 gün sınırsız bilet ile en az...kesinlikle tavsiye ederim ama arkadaş çok önemli yanındaki bence..tek gitme sakın...araştırdığım kadar yanıtlarım sor istediğini

0|0
    0|0
    • merak ettiğim bişey var, bazı trenlerde rezervasyon ve ek ödeme gerekiyormuş. bu iş nasıl yürüyor biliyor musun? astarı yüzünden pahalıya gelmesin?

• o yüksek ücretli trenleri ve hızlı trenleri tercih edersen oluyor.sanırım 2 seçenekte oluyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de yapmak istiyorum ama gelen yok benle tek gitmek de istemiyorum araştırmalarıma göre 3000 dolar minimum:=) üstü sana kalmış:=)

0|0
    0|0
  • 1500 euro gözden çıkar rotana bağlı bide lüksüne göre değişir. Kesinlikle yapmalısın eğer imkanın varsa

0|0
    0|0
    • imkanım var da biraz tedirginlik yaşıyorum

• burdan hırs aldım. zaten çok eskiden plan yaptığımız için para da biriktirmiştik, vize işini halledersek bu yaz bitmeden gidicez :)) olmazsa seneye kalır ama :(

• yani simdi yapabilirsen yap ama aceleye getirme bence zaten i

• Kaç ülke gezmek istediğine bağlı birde süresi önemli tabi ona göre ücreti artıyor. Minimum 1500€ 2000€ gider 3-4 ülke gezersen.

0|0
    0|0
    • 3-4 ülke için 2000 euro bence çok fazla, sağlam pazarlık yapılırsa turlarla 600 euroya ulaşım konaklama dahil 600 euroya 3-4 ülke geziliyor zaten. interrail için 2000-3000 euro harcayabilirim ama o zaman 30 gün boyu dolu dolu gezerim en az 7-8 ülke.

• yat zıbar beya :D

0|0
    0|0
  • kafa dengi insan varsa mutlaka ölmeden denenmeli. berabermi gitsek .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gecenlerde bir arkadas en az 3 bin dedi agustosta gidicek

0|0
    0|0
    • güzelmiş, ben de çok istiyorum ama cesaret edemiyorum. bütün sene çalıştım paramı da fazlasıyla biriktirdim ama biraz tedirginim :/

• Nedn tedirginsin ben kesin yapicam ama daha zamani var tabi tapilcaksa guvenilir arkadaslarla grupca gidilmeli

• ya açıkçası biraz güvenlik konusunda tedirginim. daha evvel italya ve avusturyaya gittim ikisinde de pek hoş olmayan şeyler oldu. sonuçta her gece kalacak yer ayarlamak zor, çok pahalıya patlar hem. geceyi trende geçirince de çok hırsızlık oluyormuş diye duydum o yüzden tedirginim. kafa dengi güvenilir bir erkek arkadaşımız olsa biraz daha rahat olurduk da 3 kız arkadaşız 12 yıllık dostlugumuz var biz 3 kişi gitmeyi planlıyoruz şimdilik

Yükleniyor...