Niğde hakkında bildikleriniz

Arkadaslar üniversiteyi Niğde de okumayı düsünüyorum sizce nasıl bir yer okuyan veya yasayan veya oralı olan var mı :) şimdiden tessekkürler

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• pek sosyal bir yer değil ama üni.si nasıl bilemiyorum

0|0
    0|0
    • bugun gezdim geldim kampusu sehre inemedim ama ben orman yesillik severim orasi cöl gibi ya kampuste bir tek agac yok

• iç Anadolu hep öyle alışmalısın :/

• kendim karamanlıyım aliskinim .d ama ben karamanıda sevmiyorum ayrica daha buyuk nigdeden .d ama kampus ormanda .d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Niğde'de oturuyorum. Pek yeşillikli bir yer değil Tarım ve hayvancılık ağırlıklıdır. Kendi halinde pek sosyal olmayan bir yerdir. Havası hiç belli olmuyor. Yazın genellikle yakar kışın dondurur ama Niğde Gazozu var o hiç bir şeye değişilmez. :) Üniversitesi iyi denilebilir. Geniş bir kampüs biraz zaman geçer havasına suyuna alışırsın Niğde'nin. :)

0|0
    0|0
  • Niğde tam bir öğrenci şehri.Herşey öğrencilere göre ayarlanmış.Merkezi küçüktür.Üniversitesi gayet güzel.tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sanırım üni. merkezde bende yazdım orayı ama çıkmadı zaten 3. tercihimdi istediğim yer çıktı çok şükür duydugum kadarıyla iyi diyorlar.

0|0
    0|0
  • Halkın esas geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Elma ağacı sayısında Niğde ili ülke sıralamasında ilk sırada yer alır. Ülke genelinde patates üretiminin ise % 25’lik bölümü bu ilde üretilir. Ancak Niğde Merkez Organize Sanayi, Bor Deri Organize Sanayi, halı fabrikası ve diğer küçük sanayi kolları Niğde halkı için önemli istihdam alanlarıdır. Geleneksel el sanatları bakımından Niğde önemli bir ildir. Niğde ilinde üretilen halılar dünyanın birçok ülkesinde müşteri bulmaktadır.

0|0
    0|0
    • bugun kampusune gittim de yol ustunde her yerde lahana vardi her yere lahana ekmisler

• küçük bir yer işte doğru düzgün bir avm si bile yok güzel bir yer değil. Elma bahçeleri falan var işte birazda yeşillikli yerleri var hepsi bukadar.

0|0
    0|0
  • Suyu Güzeldir ..

0|0
    0|0
  • insanları sağlamdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...