Oyun severler, sorum sizlere!

Ps4 almayı düşünen var mı? Ya da seçim yapmanız gerekirse hangisini seçerdiniz? Ps4 mü, xbox one mı?

Güncellemeler:
Hem ps3 hem xbox 360 oynayan var mı? Bu şekilde aradaki fark daha kolay anlaşılabilir belki... Bende kırılmış ps3 var, ama xbox 360 hakkında bir fikrim yok. İki konsolu da denemiş biri var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• psp ps2 ve ps3 ü saticam. Ikisinide alcam en iyisi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende xbox 360 var. Sonradan kinect alirim diye aldim, anca bir oyun alabildim. Ama kirdirmayi dusunuyorum

0|0
    0|0
    • xbox360 ın devri bitmek üzere :/ Git Jtag Yaptır da Tüm Oyunları internetten indir indir oyna.

• Valla kırdırmadan oynanacak konsol değiller. Yoksa 5-6 oyun alıyosun, bir konsol parası.

• Kadıköyde 100 liraya kırıyolar. yazıcıoğlunda. makine Antalya'ydı, bayram dönüşü halletcem.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim kuzenler çıkar çıkmaz alıyor pslerin hepsini. almama gerek yok her hafta oradayım anasını satim

0|1
    0|0
  • Xbox One

Ezer Geçer

S.ker Gider.

0|0
    0|0
  • Profil yazın içimi parçaladı popi ;

Onun dışında Ps4 al..

0|0
    0|0
    • Oyun severiz galiba? Peki ps de en sevdiğin oyun hangisiydi? Ben shadow of the colossus'u unutamam mesela...

• zaman harcamam, uğraşamam yani arkadaşlarımın konuştukları öyle yani ben sıkılırım oyundan filan ..

• Tamamdır.. Ben de bir an heyecanlanmıştım..

• wii'den sonra nintendo başka bir konsol çıkarmadı sanırım. çıkardıysa onu al, çıkarmadıysa wii'de kal.

0|0
    0|0
  • ps4 tabiki

0|0
    0|0
  • Xbox'un geleceği sağlamdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...