Dostoevsky nin en sevdiginiz sozu hangisi?

Fyodor Dostoyevsky nin en sevdiginiz sozu hangisi?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahtan beri bu sayfayı yeniliyorum ki verilecek cevapları merak ettim ama ne yazık ki tahmin ettiğim gibi oldu. Arkadaşım güzel soru ve cevabım ise biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa emin ol ki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Acı ve acı çekme, büyük bir zekaya ve duyarlı bir yüreğe sahip kişiler için her zaman kaçınılmazdır.

0|0
    0|0
  • aklımda kalmış bir sözü yok ama raskolnikovu seviyorum yaptığı vicdan muhasebesini falan, güzel karakterler çıkarıyor ortaya

0|0
    0|0
  • İyi insan, gülüşünü sevdiğiniz kişidir.

0|0
    0|0
  • İnsan ancak acı çekerek olgunlaşır.

0|0
    0|0
  • Bilsem dükkan senin

0|0
    0|0
  • Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıkları değil. Yaşanması mümkünken, yaşayamadığı mutluluklardır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• rasgele bir kitabını seçtim, şöyle bir şey çıktı ; Ama zevk her zaman yararlıdır ; bir sinek üzerinde bile olsa insan vahşice, sınırsız bir üstünlük duygusuna kapılabilir.Zorbalık insanın mayasında vardır, acı vermekten zevk duyar.

iyidir hoştur falan

1|2
    0|0
  • Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıklıkları değil, yaşanması mümkünken yaşayamadığı mutluluklardır !

0|0
    0|0
  • "Dünya mı yıkılsın yoksa bir bardak çay mı içersin? deseler.. Ben çayımı içtikten sonra dünyanın canı cehenneme derdim." işte bu

0|0
    0|0
  • Benim adım Dostoyevsky

0|0
    0|0
  • Her şeyi anlıyorum ve bu beni öldürecek

0|0
    0|0
  • Tarihte çirkinliklerden ve aptallıklardan başka bir şey yoktur

0|0
    0|0
  • İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman, ayrılmalarına en yakın zamandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...