Sosyal güvencesi olmayanlar tedavide ne kadar öder

hiçbir sosyal güvencesi olmayanlar devlet ya da özel hastanelerde özellikle diş için ne kadar öder ?

Güncellemeler:
hem çekim,hem dolgu,hem de kanal tedavisi bunların üçüde karşımıza çıkıcak sanırım.gss den de borç çıkmadığı için ödeme yapmıyorum

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• benim sosyal güvencem yok sgk primi olarak aylık 35 lira ödemeye mahkum edildim :/ 6 aydır ödemiyorum 250 lira kadar borcum var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bir kanal tedavisi için 150 lira ödedim dişçiye bu ay senin hastanede tedavi edilecek bir sorunun olduğuna göre çok daha fazla ödersin

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesinde diş muayenesi 38 TL dolgu 80 TLden başlayıp 600 TL ye kadar gidiyor. Sen işlemi söyle ben sana fiyatını söylerim :)

0|0
    0|0
    • çekim,kanal tedavisi ve ardından dolgu olucak

• Yaklaşık 300 TL falan ekstra bir durum olursa fiyat 500 falan olur bilgin olsun.

• çok paran gider bir diş çekimi özelde 80-90 tl

0|0
    0|0
  • Özelde dislerimi olduğu gibi kaplama yaptırdım dis üstüne dis toplam 2 buçuk milyar tuttu ama çok rahatım dolgu 90 milyon dis cekimi 30 milyon devlet hastanesinde bedava devlet hastaneßinde dis yaptirmak 60 milyon:)

0|0
    0|0
    • kaplama olduğunda ana diş duruyor bildiğim kadarıyla peki ağrı oluyormu?ve tüm dişler değilde 4 diş yapılmış olsa ne kadar olur

• Hiç bişey olmuo valla 3 tane mi 350 milyon falan porselen 1. Sınıf geçmeli var gerek yok onu sakin yapma geçmeli kanal tedavişine hiç girme zaman geçtikçe dişlerin agrio hapsf yapio dolgu ise atio sert bişey yediğinde porselen yaptır 1. Sınıf ama dise çok önem veririm

• Ozelde dis tedavileri 150 tlden basliyor diye biliyorum en az

0|0
    0|0
  • gidip sorsan cok daha sağlıklı sonuç elde edersin :D

0|0
    0|0
  • 15 tl hacı yapacagın diğer işlemler için ekstra ödersin.ama doktora görünmek muayene olmak 15 tl

0|0
    0|0
  • Diş dolgusu içim 100 lira ödedim geçenlerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunların hepsi milyarı bulur

0|0
    0|0
  • özellere göre devletinki çok daha ucuz

0|0
    0|0