Kitap tavsiyesi olan yokmu?

Kitap okuma alışkanlığim yok artik edinmek istiyorum. Ne gibi kitaplar tavsiye edersini? okudugum kitap hayatimi etkilesin bazi şeylerde gözümü açmama sebep olsun :)

Tavsiye ettiğiniz kitaplardan az biraz bahsederseniz cok sevinirim

Teşekkürler

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin Dedikodusu (.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir yazar olarak kitap okuma tavsiyesini şu şekilde yapabilirim. Öncelikle her insan her kitaptan etkilenecek, her insan her kitaba bakarak yön bulacak bir tespit yapmak yanlıştır. Kişinin ruh hali ne ise, okuyacağı kitapların da o yönde olması gerekiyor. Mesela arayış içinde olan bir insanın roman okuması kendisine bir şey vermez. Çünkü romanlar ancak okumayı geliştirir. Ama farklı hayatları merak edenler de aksine roman okumalıdırlar. Çünkü bu gibi insanlar fikir kitaplarında bir şey bulamazlar. Bu nedenle hayatınızın ne yönde değişmesini istediğinize bağlı olarak okuyacağınız kitapların listesi de değişir.

1|0
    0|0
  • tarık buğra, gençliğim eyvah...karanlık bir gücün tertemiz genç beyinleri nasılda kendi çıkarları uğruna kullandığını gösteren bir eser.

Halikarnas balıkçısının tüm eserleri mesela egeden denize bırakılmış bir çiçek...insan ve doğa sevgisinin Anadolu toprakları ve akdeniz güneşinin sımsıcak ışıkları altında ne ince, zarif ve aynı zamanda görkemli güzellikler ürettiğini görebilirsin

Abdülhak Şinasi hisarın Boğaziçi mehtaplarında ya da çamlıcadaki eniştemizde bizim olan kültürün şimdi mazide kalan yüksek asaletini görebilirsin.

yaşar kemalin üç Anadolu efsanesi anadolunun türküsü gibidir adeta...

nezihe arazın Anadolu evliyaları adlı eserini önsözüyle birlikte tekrar tekrar okumadanda olmaz.

Victor hugo, candide...şimdi çalışmanın emek vermenin zamanı.

bu kadaryeter sanırım...

1|0
    0|0
  • selman kayabaşı-hanedan

1|0
    0|0
  • Aziz nesin-yaşar ne yaşar ne yaşamaz. güldürürken düşündüren hatta hüzünlendirebilen bir kitap. tekrar tekrar okuduğum sınırlı kitaplardan.

1|0
    0|0
  • Gercek hayata hos geldin diyen bir kitap. Uyandirir. Kimseye kotuluk yapma ama gozun acik olsun diye: Iktidar (power) Robert Greene

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali... Kuyucaklı Yusuf...konusunu internetten bulabilirsin...

1|1
    0|0
    • Kesinlikle güzel kitap...Bide Sabahattin Ali'nin yazdığı Kürk Mantolu Madonna'ya da bakabilirsin..

• Evet onu unuttum...önce KÜRT mantolu madonnayı okumalısın...

• Haydar Dümen " Cinsel Yaşam..." Cilt 1 , Cilt 2... Ben 22 yaşımda iki kez okudum..

1|0
    0|0
  • lanet olsun neden gizli cevaba izin vermiyorsun ki şimdi cahil olduğum ortaya çıkacak

1|0
    0|0
    • madem bütün yorumları okumuşsun buradan ciddi olduğunu anlıyorum ve cevap yazıyorum çok satan kitapları okuyarak başlayabilirsiniz hayatınızı değiştirecek kitabı okuduğun zaman anlayabilrisin beni çok etkileyen bir kitap sana hiçbir anlam ifade etmeyebilir birkaç kitap önereyim simyacı,insan ne ile yaşar, itiraflarım okuyup yorum yazarsanız sevinirim

• ruh sağlığın iyiyse,''suç ve ceza'' ve ''dava''...bu kitaplar insanın iç dünyasına bir yolculuktur...

1|0
    0|0
  • Şahane hatalar serisini okuyabilirsin.

1|0
    0|0
  • yatmadan önce 100 fırça darbesi:)

1|0
    0|0
  • Eğitim ve tabiyata önem veriyorsan Biomedical Science oku

1|0
    0|0
  • hayata yön veren öyküler diye bir kitap olması lazım

1|0
    0|0
  • Suc ve ceza =) birde Kelebek diyarı

0|0
    0|0
  • hangi dalda?

0|0
    0|0
  • ne gibi şeyler mesala sosyolojik olsunmu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• küçük mucizeler dükkanıyla başla derim gerçekten hayata daha umutla bakacaksın ben hep sürükleyici kitap isterdim bazı yazarla kopuk kopuk yazıyor mesela ara versen unutuyorsun neler olduğunu ama bu kitap o kadar akıcı ki anlatamam sana zaten birinci kitabını alırsan diğerlerini de almak isteyeceksin serisi var ;)

0|0
    0|0
  • pirayeyle başla derim aşk kitabı hem duygusal hem dili sade yormaz seni bu kitabi yillar önce okumuştum hala hatrımda :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...