Sizce Pepee çocuklar için yararlı mı?

Sizce Pepee çocuklar için yararlı mı?

link Bu şarkı benim hitim yaa :) evde dinliyorum, aynı zamanda söylüyorum, babam bana ''gerizekalı'' der gibi bakınca gülmekten karnım ağrıyor :)

link

link

link

Sİz çocuğunuza Pepee izletiyor musunuz/izletir miydiniz?

Yararları var mıdır?

GK seni pepee yesin :)

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne kadar cok taktınız sunu ya ? Eger türk yapımı olmasa bu kadar takmazdınız. Ne cizgi filmler var cocukların izlediği kavga dövüş silah cart curtt falan onlardan bahsetsenize. Alla allaaa valla sıktı hee başlıcam pepesine. En azından adam gidip oradan oraya ucmuo birilerini ile dövüşmüo. Bizden başka millet yoktur kendi yaptıgımz herşeyi kötüleyen cidden bak.

4|0
    0|0
  • bizim ki caliou izliyor. babası hiç işe gitmez, çocuk da hep kel. ara sıra lösemi olduğunu düşünmüyor değilim.

2|0
    0|0
  • Tabii ki.

1|0
    0|0
  • millet beğenmemiş ama çok sevimli bence...Ayrıca çocuklardan ziyade anne ve babaya nasıl anne baba olunur onu daöğretiyor.

1|0
    0|0
  • bu aralar en nefret ettiğim çakma karakter. TRT ispanyollardan uyarlamıştır, şu ağlaması yokmu deli ediyor beni

2|0
    0|0
  • izledikçe beyin hücrelerim ölmüş gibi hissediyorum

ama çok sevimli lan :) (evet mallaşmaya başladım)

1|0
    0|0
  • katiyyen izlettirmem.

o çocuğu bir de maça görütsem çosuğun kuracağı ilk cümle, "hakeme bir iki, bir de benimki" olur mazallah..

ekmekten tiksindirmesi açısından, obeziteyle mücadele de yararlı olabilir.

1|0
    0|0
  • o çocuk tam bir akraba evliliği ve moron yetiştirmek için birebir.

1|0
    0|0
  • pepee iyidir izlesinler ne güzel işte komik çocuklar için

1|0
    0|0
  • Daha çocuğum olmadığı için.. Olana kadar daha neler çıkar:))).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ben olsam izletirdim çok tatlı ben bile bazen izliyorum şarkılarına bayılıyorum :)

2|0
    0|0
  • pepe çok ağlıyo ya çok sulugöz caliou daha iyi

1|0
    0|0
  • Arkadaşlaarr!Adıma soru açtığınız için çookk teşekkür ederim.Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum:D

Gayet de yararlı..Hanımey öğretiyoruuuumm,halk oyunlarımızı öğretiyoruum.Çocuklar Calliou'yu izleyeceğine en azından kendi kültürlerini tanısınlar:))

2|0
    0|0
  • kuzucuğumun dilinden düşmüyor :) bir pepe bir caillou ...

miniğimin kelime öğrenmesine cümle kurmasında faydası oldu :)

1|0
    0|0
  • yararlı yönleri var ama biz küçükken daha güzel kahramanlar ve çizgi filmler vardı şimdi hiçbirisi yayınlanmıyor bile yazık şimdiki çocuklara.

2|0
    0|0
  • link

link

:D

3 yaşndaki komşumuzun kızı çok eğlenerek izliyor. iyi birşey herhalde :D

0|1
    0|0
  • Kızımın eğitimine benden daha çok katkısı olduğu kesin.(.Duyarsız bir anne zannetme beni,iyiyimdir ama peppe kadar etkili olamıyorum :)))

1|0
    0|0
  • Anneeeeeeeeem canım anneeeem anneeeeem bitanem sen benim bitanem sen benim bitanem canım annemsin güzel annemsin. Çok severim :D

2|0
    0|0
  • Peeeegpppppeee pegggpee öögg :)

1|0
    0|0
  • Ben sevmedim . basit ve karamsar gibi.

1|0
    0|0
  • pepe maymuşun fotografını çekiyor :( çok sinir bozucu

1|0
    0|0
  • Gecen komsunun cocugu istiyo diye baktım mecburen,cok güldüm salaklıgına pepenin.

1|0
    0|0
  • kuzenim izliyo yararı olduğunu düşünmüyorum aksine alınma vb.gibi kötü huylarını örnek alıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...