Kredi kartına para yükleme

Arkadaşlar kredi kartına para yükleme diye bir şey var mı? Örneğin kredi kartı limitim 500 . 750 tl lik bir şey alıcam 250 tl kredi kartına yüklesem istediğim 750 tllik bir şeyi alablr miyim.Kart ziraat maximum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu genelde kredi kartı limitini arttırmak için yapılır. Seninkide aynı mantık yalnız çok anlamsız. Nedenine gelince 750TL üzerinden taksit olmaz en fazla 500 TL taksit olur. 250 TL tek çekim yapılır. Zaten parayı yatıracaksan alacağın yere 250 TL yi nakit ver 500 TL yi karttan taksit yap. Nakit verdiğin kısım üzerinden %5 nakit indirimi yaptırırsan 12.50 TL az ödersin.

0|0
    0|0
    • Benim kredi kartımın limiti 340 tl.Telefon alacağım 780 tl değerinde.440 tl yükleyerek telefonu alabilir miyim? 12 taksit yaptırıcam telefona.

• Örneğin ayda 110 tl ödeyeceğim diyelim .440 yatrdğma göre 4 ay ödeme yapmayacağm diye biliyorum.Yanılıyor muyum?

• İnternetten alacağım mesajını görmemişim, bu durumda hiç taksit yaptıramazsın tek çekim olur. Bankayı arayıp limitini arttırmalarını söyle.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok, ne varsa o.

Bazı kartların limit üzerine %10 harcama opsiyonları vardı eskiden. Hala var mı bilemem.

0|0
    0|0
  • bir insanın hayatının en büyük yanlışıdır k. kartı . sakın kulanma .

0|0
    0|0
  • haberim yok vallahi

0|0
    0|0
  • alirsin ama 250 lirasini pesin vermis gibi olursun.

0|0
    0|0
  • evet yapabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• para yüklenmez limit yükseltirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...