Görücü usulü ile evleniyorsunuz

tanımadığınız bir kıza ailenizin isteği üzerine görmeye gittiniz hangi konular hakkında konuşursunuz

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• daha önce ilişkisi olmuşmu,evlilikten beklentileri neler,sonra senin beklentilerini karşılaya bilir mi,mesleği hakkında konuşurum hani iş saatleri uygun mu diye,aklına ne takılıyosa sor ama kızı beğenmediysen soğuk davran ki o da sanan mesafe koyar ailesine olmaz ayarını verir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Her konuda konuşurum.

0|1
    0|0
  • Bakaruk yani..neden olmasın

0|1
    0|0
  • Ondan sağlıklı bir ilişki çıkacağını sanmıyorum. Ne konuşabilirsin en fazla? Kıza eski sevgilileriyle ilgili şeyler sorsan sana doğru mu söyleyeceğini sanıyorsun ya da sen ona anlatırken...Takacaksınız maskeleri ikiniz de. Sonra evlenince o maskeler çıkacak, benim evlediğim bu muydu diyeceksin. Aynısı onun için de geçerli.

Şanslı kesim yok mu? Var, ama azınlıkta. Umarım onlardan olursunuz.

0|1
    0|0
  • kişiliğini tartmak için sorular sorarım. zaten konuştukça rengini belli edecektir ya da siyasi dini görüşünü anlamak için üstü kapalı sorular sorabilirim.

0|1
    0|0
  • öyle bir dünya yok

0|1
    0|0
  • daha önce evlilik nişan oldumu ya da istediği ne bildiklerimi unuttum la :D

0|1
    0|0
  • gitmem ki asla götüremezlerr

0|1
    0|0
  • ehliyeti var mı sormak lazım

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum görücüye usulünden kızlara mal muelesi yapılıyor

Erkek beğenecek aile beğenecek kızın hayatı araştırılacak sülale balacak ondan sonra kızın fikri sorulacak iğrenç bişey...

0|1
    0|0
    • ilgine teşekkür ederim

oda senin fikrin

• eğer sorasında sıkıntılar yaşanmamasını istiyosan gerçek düşüncelerini değerlerini konuş bir birinizi iyi tanıyın ona göre karar alın malüm bu zamandaki evlilikler kısa sürüyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yaban tv de hangi belgeseli izlersin :))) baba o kişi ile alakalı bilemezsin ki ilk görüşme sonuçta

hemen çeyiz düzcek haliniz yok

0|1
    0|0
  • Görür gelirsin ne konusunda konuşcan daha ilk günden :D

0|1
    0|0
  • Kabağı çiğden mi yapıyorsun yoksa nasıl yapıyorsun-uz?

Ne diyeyim la? Ne denebilir ki?! sdfhjsdf

0|1
    0|0
  • Derimki şimdi babana diyosun bu çocuğu beğenmedim diye defol şimdi. Derim.

0|1
    0|0
  • daha önce hiç sex yaptınmı

0|1
    1|0
Yükleniyor...