Öğrenci kredisi hakkında Bilgisi olan??

Bilgisi olan bilgilendirebilirmi?

Nekadar oluyor geri nezamaan ödebiyor ne gerekiyor ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• öğrenim kredisi demek istedin sanırım. 280 lira belki bu sene 300 olur. çünkü her sene 20 lira falan artıyor. mezun olduktan 2 sene sonra ödemeye başlıyorsun. tabi taksitler halinde. faizli değil. beyaz eşyaya endeksli diye biliyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 280 lıra alıorum okul bıtınce oduyecem

1|0
    0|0
  • Bankaların sitesine girip bakman daha faydalı olur bankadan bankaya değişmektedir.

1|0
    0|0
  • 3 sene önce 11250 liralık senede imza attım.okul bittiğinde 2 sene içinde işe başladğnda taksitle ödemeye başlıyorsun işe giremezsen iki sene sonra bir ödeme planı gönderiyo kyk bir şekilde parayı bul öde diyor. ben 11250ye imza attım sanırım aylık 400 lira gibi bir para ödycem 4 sene boyunca.ihtiyacın pek yoksa akıl mantık işi değil

0|0
    0|0
    • faiz falan yoksa bana iyi birşey olarak geliyor okuldan sonra işe girerim zaten aldıgım kadarda maaşımdan öderim okul ozamnida bir sıkıntı cekmeden okurm

• faiz var canım faiz yok ne demek. beyaz eşya endeksine göre ödeme tutarı artıyor deniliyor. 6 bin lira alan arkadaşım 19 bin lira ödüyor

• yuhhhhhhhh hastrolojı

• öğrenim kredisi şimdi 240 lira falan oldu galba 4 sene alırsın okul bittikten 2 sene sonra ödemeye başlarsın bende eylülde başlıcam geri ödemeye bakalım :D

1|0
    0|0
    • 2 sene alıcam ama 2 senede uzuyabilir eğer uzarsa tekrar alırım 300 olucakmış.

• vallahi bilmiyorum bir ara beyaz eşyaya endeksli falan diyorlardı ama doğrusu ne bilmiyorum :( önceden 20 lira artıyordu artık 40 lira artıyormuş

• yani sabit tutarlarsa ne kazanç yapıcaklar öderken ona göre artıyor.

• Soyle biliyorum okuldan mezun olunca is buldugun zaman odemeye basliyorsun. 280 TL su an

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl başvurduğumu hatırlamıyorum da okul bitimi iki sene sonrasına ödeme tarihi geldi kasımda başlıycam. ben 8 000e imza atmıstım 11 000 gibi bir rakam ödeme geldi harç da çıkmıştı. Her ay 250tl gibi bir rakam taksitlendirmesi var. önermiyorum zorunda değilsen :)

0|0
    0|0
    • Faiz yok dendi?

• meraba sanada kader ortagm :D

• suanda 280 300 yaparlar ocakta

0|0
    0|0
Yükleniyor...