Baphomet size neyi çağrıştırıyor?

Baphomet denilince aklınıza ne geliyor? Neyi çağrıştırıyor size?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Din, dönüştürür. Bir şeyi yikamiyorsaniz kendinize cevirin. Roma kilisesi de aynı şeyi yapti. Doga tanrısı Pan'i aldi ve onu Baphomet olarak degistirdi. Pan taraftarlari zamanla terk etti eski tanriyi. Kotulu simgesi haline cevirdiler.

Hristiyanlik modaydi ve modaya uymayanlar olduruluyordu. Paganlar da inanclarini Hristiyanlik ile karistirdilar. Bilinen azizlerin bir cogu Pagan inancindan gelir. Paganlar yasamak icin degismeliydiler. Degisirken de bu surecte bir cok sey kaybettiler.

Zavalli Mithras, garip Pan.

Bu Dunya "modasi" gecen her şeyi degistiriyor.

2|1
    0|0
  • Bana bepanthen çağrıştırdı ama vurmayın sakın :D

1|0
    0|0
  • Hiç araştırmadan cevaplıyorum ki gerçekten kötü bir koku geldi burnuma, dışkı geldi lan aklıma şimdi de, ne pis bişeydir bu baphomet, ıyy iğrenç baphomet..

;)

0|0
    0|0
  • bu bağnaz sistemi metal e karıştıranları yakaladığımda acımadan tecavüz edeceğim

2|0
    0|0
    • Kerry King'i de severim, Jeff'i de severim, Tom Araya'yı da severim. Ayrım yapmam. Ama içlerinde en sevdiğim Kerry King'dir.

• paragöz bir domuzdur Kery King. Grubun 2 has adamını da harcadı Dave gibi bir adama hakkını düzgün vermedi pastadan en çok payı almak istedi sonra da adamı grupttan çıkardı. Jeff in has ta olduğu dönemlerde adamla yüzyüze bir kere bile görüşmediler ve reportajlarda Jeff gruba dönerse çalmaya devam eder dönmezse de kendi bilir adam çok gibisinden demeçler verdi ardından Jeff öldü oralı bile olmadı turneye aynen devam koskoca kral ölmüş grubun hakiki şarkılarını yapan ama yola aynen devam..

• keçi mi adam mı ne olduğu belli değil böyle bir arada kalmışlık böyle nasıl desem ne olduğu belli olmayancılık tipinde bir yaratık işte ...

0|0
    0|0
  • Kutsal mason mabetlerinden birisinin adı. Tabi onlara göre kutsal, benim için değil.

0|0
    0|0
  • Güzelim bakire hatunların kurban edildiği ayinlerin tenel sembolü olan boynuzlu, bir eli havada diğeri yerde, yoga yapar gibi bacaklarını bağdaş kurmuş ne idüğü belirsiz yaratık. Sanırım bakire bir kız bunu çok pis boynuzlamış zamanında :((88

0|0
    0|0
  • cilt ilacını çağrıştırıyo

0|0
    0|0
  • favori mangamda ara sıra gösteriliyordu. keçi şeklinde bir şeytan. kızlarla falan yatıyor orgyi yapıyolar :(

0|0
    0|0
  • şeytani birşey değilmi?

googledan bakmadım valla :P

0|0
    0|0
  • Merak ettim o ne açıklarmısın

0|0
    0|0
  • bisiklet geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • korkağı çağrıştırıyor.hainler korkaktır.korkak gizlenir ayrıntılara...

0|0
    0|0
  • Yunanca da "Babhe" olan "vaftiz" kelimesini aklıma getiriyor. Bu neyle ilgili şeytan falan mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kötü bişey

0|0
    0|0
  • Illuminatiyi,ustu kadin alti erkek keci kafali mitolojik bir yaratik, seytan

0|0
    0|0
  • Bu arkadaş işte. Senin kankan

link

0|0
    0|0
  • Lady Gaga'nın bir pozundan dolayı bu Baphomet bana hep Lady Gaga'yı çağrıştırıyor nedense :|

0|0
    0|0
    • o ve diğerleri karanlık örgütlerin boynu tasmalı birer köpeğidir zaten rihanna, gaga, nikki ve daha niceleri

• Bİr müzik grubu.

1|0
    0|0
  • semazenlerin, yaptıkları hareketi getiriyor aklıma..bir el aşağıda bir el yukarıda..

0|0
    0|0
  • Babet geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • O ne la diyom. Aklıma gelen tek şey bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...