Kapat

Konservatuvar tiyatro bölümü okuyan ilgilenen var mı?

bu bölümde olan arkadaşlar abiler varsa tanışıp bilgi almak istiyorum ya da o bölümle ilgili bilgisi olan (sağlam) kişilerin bilgisinede ihtiyacım var

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• ileride ben neden bu bölümü okudum demezsin hiç değilse.bence hayallerinin peşinden gitmelisin

0|1
    0|0
    • kesinlikle tek bir hayalim var bu hayatta oda oyunculuk bölüm okumak ve iyi bir oyuncu olmaktır :) ve kim nederse desin ne engel olursa olsun bu işi yapamaya kararlıyım :)

• sen de oyuncu tipi var hocam.sen oku keşfedilirsin

• teşekkür ederim,sağolun :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Yıllarca istedim sahne sanatları okumayı ama işte aile baskısı. Umarım sen okursun. Kim ne kadar diretirse diretsin, mutlu olacağına eminsen kendi yolunda git derim..

0|1
    0|0
    • ah aile baskısı bizi hayatımız boyunca pişman olacağımız kararlar verdiyorlar..ya konservatuvar okumak her ne olursa olsun beni heyecanlandırıyor ben adanadayım ve burda ki öğrenciler tanıştım onların arasında olmak o kadar istiyorum ki ve 2 eylülde mülakat sınavına giricem :)

• Merak ettiğin ne varsa sorabilirsin .

0|2
    0|0
    • illa Ankara ya da İstanbul gibi ileri gelen konservatuvarda okumak gerekiyor mu yoksa onun dışında diğer bölümlerdende okunup iyi bir oyuncu çıkıyor mu

• bende bir soru sormak istiorm ?

• Tabi ki,sor bakalım ..

• okumamda ilgilenmemde ama sorun olursa cevaplarım

0|1
    0|0
  • Oyuncu olmak istiyorum bende Tv oyuncu yalnız... seneye ygs ye gireceğim. Konservatuvar sart mi?

0|0
    0|0
  • Yok arkadaş bende sordum da bilen eden yok tek söyledıklerı konservatuvar okuman lazım dedikleri... Yoksa bende çok istiyorum...

0|1
    0|0
    • ben burdan konservatuvar bölümünden kişilerle tanıştım da neyse onlar baya bilgi verdiler sadece ilgilen var mı birde daha detaylı bilgi alabilmek için soruum bu soruyu

• Senden bilgi alabilirim o halde :)

• aynen bende sınava girecek bir adayın bilmesi gerekenden fazlsı var bildiğim kadarıyla yardımcı olurum

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...