Psikoloji alanıyla ilgilenenler var mı?

Beni ekleyebilir mi? Bide hangi kitapları okuyor psikoloji alanında merakı olanlar

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Psikoloji geniş bir daldır, ve her alanıyla ilgiliyim, senin istediğin nedir? Gelişim mi, insan psikolojisi mi, davranış bilimi mi ne yani?

1|0
    0|0
    • İnsan psikolojisi arkadaşım

• psikologa gidiyorum zaten teşekkürler bilgi verdiğin için

• Sigmond Freud.

Doğan Cüceloğlu.

Irvın Yalom'un yazdığı kitapları okuyabilirsin,

Hangi seviyede olduğunda önemli

1|0
    0|0
    • Mümin sekmanın serisini okudun mu ?

• Kişisel gelişim kitapları ile ilgilenmiyorum, Daha çok article ya da benimsediğim Biheviyorizm, Psikanalitik yaklaşımda bulunan kitaplar okurum, Kişisel gelişim kitapları da tavsiye etmem, Ahmet Şerif İzgören ve Prof.dr. Üstün Dökmen'in kitaplarını oku derim, Mümin sekman hafif kalır bunların yanında ve içerik aynı

• Psikolojiye göre eğitimle ılglılenıyorum ben ve suc psikolojisi ile bunlar benı benden alıyor.

0|0
    0|0
  • bende univ. psikoloji okudum fakat sizi yanlış yönlendirmek istemem. sanırım bu siteden aradığınız cevapları bulabilirsiniz. ww.ppd.com.tr

0|1
    1|0
  • peyami safa-Yalnızız(şiddetle tavsiye edilir)

0|0
    0|0
  • pdr 2. sınıfa geçtim :) şuan kişisel gelişim kitapları okuyorum. Bide Nevzat Tarhan-İnanç Psikolojisi

0|0
    0|0
  • ben hayatı anlamak amaçlı her türlü bilgiyi değerlendiriyorum. psikoloji kitab olarak 'eylül' romanını okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • herman hesse yi öneririm

0|0
    0|0
  • evt psikoloji ile ilgili tartısmayı dinlemeyi yorum yapmayı cok severim

0|0
    0|0
  • Merakım var ama kitap okumuyom panpa

0|0
    0|0
  • İlgileniyorum da seni ekleyemem, eklemem.

0|0
    0|0
  • parapsikoloji başkası yalan.

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olmak isterdim ama ekleyemem üzgünüm. kız arkadaşım çok kıskanç...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...