Borderlands oynayan var mı?

Borderlands 2 olacaktı hatta o. Oynayanlarla sohbet edelim yahu, en çok hangi karakterle oynamayı seviyorsunuz? DLC'lerden hangisini beğendiniz? Steam üstünden mi oynuyorsunuz? Oyunda sizi en çok çeken şey nedir? Buna benzer tavsiye edebileceğiniz başka oyunlar var mı? Falan filan...

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda oynadığım en iyi nadir oyunlardan biri karakterim mordecai ve soldier

1|0
    0|0
    • İkincisini oynamalısın o halde. İlkiyle kıyaslanamayacak denli iyi ve detaylı.

• 1-Torrent'la indirip oynadın? Ben Steam üstünden oynuyorum arkadaşımla.

2-Sabre Turret'i diyorsan, sen bir de Mechromancer'ın robotunu gör, pençeleyerek öldüren bir robot :)

• tungglede ve gamerangerde oynuyordum evet nercoyu sevmedim =)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• steam üstünden co op oynuyoruz arkadaşlarla:) beklediğim kadar güzel bir oyun değil açıkcası:Pfar cry 3 ü tavsiye ederim, 10 numara oyunolmuş:D

1|0
    0|0
    • Far Cry 3'e şöyle bir baktım ama sevmedim, fazla tropik :D

• aaaa güzel tarafı o işte:D doğayı oyuna çok güzel yansıtmışlar:D fps oyunlarını seviyorsan kaçırma bence:D

• Öğretirsen oynarım :<

0|0
    1|0
  • başlıycaktım ama grafikleri sevmedim ..şimdi baktım resimlere iyiymiş indiriyorum

1|0
    0|0
    • Ben asıl onun o cel-shading grafiklerinin hastası oldum da oynamaya başladım.

• Çoklu da oynayabilirsin. Çok daha keyifli

• Bioshock Infinite oynarım arada. Call of Duty, XCOM Enemy Unknown falan filan... Ama Borderlands biriciğim.

• Bi ara 2 günlük free çıkarmıştı. oynamak istemedim paralı değilmi bu mk

1|0
    0|0
    • Dini imanı para, karakterlerin kılıklarını bile kuruşu kuruşuna parayla satıyorlar.

• Steamcı kız fazla bulunmaz. iyi bakalım oyna

• Yoo gayet de bulunur. Sağol hehe

• genç kızların duygularıyla oynuorm ben adfghj seksilerinizi bekliyorum genç kızlar dfghjkl

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...