İngilizcw öğrenmek istiyorum

Ama dersaneye verecek param yok nasıl bişiler yapabilirim?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçe-İngilizce olan bir eğitim kitabı al konu anlatan falan. 15lira falandır. Sonra ingilizce konu anlatımı olan siteler var onlardan konuların sıralamasını öğren. O sırayla ilerlemeye çalış. Bir yandan da kelime ezberlemen gerekiyor tabi. Telefonunda android varsa bir uygulama ismi söyleyebilirim. Bilinmesi gereken çok önemli kelimeler ve biraz daha özel kelimeler olmak üzere 2 kelime katalogu var ordan öğrendiklerini tikleyip sık sık tekrar edebilirsin.

1|0
    0|0
    • Evet androit var

• İngilizce Kelime Öğreniyorum diye bir program. androidmarkette bulursun. Çok güzel bir kelime programı. Bir de English Turkish diye bir sözlük programı var(Bordo sözlügün üstünde Aa yazıyor) çok iyi bir sözlük telaffuz falan da içeriyor. Bu 2 program çok yardımcı olur sana mutlaka indirmelisin.

Erkekler Ne Diyor 17

• ingilizce altyazısını ekleyip yabancı diziler filmler izle

kızlarsoruyora değil girlsaskguys a takıl

1|0
    0|0
  • ismek in ücretsiz ingilizce kursları var netten araştır

2|0
    0|0
  • günlük konuşma dilini cümle cümle türkçe ve ingilizce olarak yazan kitaplar var 5 10 lraya temel için gayet başarılı sonrası için kelime bilgini genişletirsin

1|0
    0|0
  • bunun için önce türkçe öğrenmelisin

1|0
    1|1
  • dil dile değmeyince dil öğrenilmez :D

0|0
    1|0
  • 1 yıl asgari ücretle iş bulsan brightonda en kaliteli erasmusu yapıp full ingilizce gelirsin gerçi parası olmayan adam neden ingilizce öğrenmek ister amaç önce bir çalış iş kur be ablam

0|0
    0|0
  • Çalışıp para kazanıp aldığın parayı ingilizce kursuna vererek başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • ingilizce chat sitelerine girip muhabbet etmeyi dene:D

0|0
    0|0
  • omeglede kızlarla konusmak icin translateden sürekli kelime cümle ceviri yapıp arkaplanda bekletip kızlara otomatik sorarak braz ögrendm

0|0
    1|0
  • ingilizce yazışmalar olan chat sitelerine gir,

yada ingilizce bilen biriyle çık dil dile değmeden öğrenilmiyo soyha

0|0
    0|0
  • ben yurtdışında fransızca öğrendim türkiye dil öğrenmek çok zor

0|0
    0|0
  • internette özkan çelen diye hoca var onun videoları güzel onlara dinleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Sitede bir reklam var. "Uyurken ingilizce öğrenin." diye.

1|0
    0|0
  • büyük bir set var bende. zamanında netten indirmiştim. güzel anlatıyor. internette var

0|0
    0|0
  • Niyeti sex olmayan bir arkadaşlık ya da oyun sitelerine gir , yabancılarında oldugu bir siteye ve arkadaşlık kur. Eminim Bu sana Çok Yardımcı Olacaktır !

1|0
    0|0
    • hadi ya biz zaten boşuna erasmuslara gidiyormuşuz dur hemen bir çet sitesine üye olayımda haftada ingilizce öğrenip bir işe gireyim

• güzel hikayeymiş var mıböyle hikayeler ? lan cahil herif php altyapısında ilk web tabanlı oyun 1997'de çıktı zaten neyin kafası bu

• 20 senenin 20 senesınıni de bu siteyle geçirmedi dedim gerizekalı .

• Ver bir ingilize öğretsin

0|1
    0|0
  • halk evleri ücretsiz kurs veriyor sanırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• internette bazı siteler var onlardan yardım al

1|0
    0|0
  • internetten site bul çalış, halkeğitim kurslarına git, bol bol kelime ezberle, ingilizce alt yazılı filmler izle

1|0
    0|0
  • bulunduğun yerde ismeğe gıt ücretsız bır suru kurus var ıngılızcede var daha öncesınde bende gıtmıştım daha sonra ücretlıde gıttım öğrendim zmanla konuşamayınca gıdıyor sonuçda turkuz turkıyede yaşıyoruz :D:D:(

1|0
    0|0
  • İnternette dwier englih programı var onu kullan derim

1|0
    0|0
  • trt okulun ıngılızce ogreten cok guzel kısa fılmlerı var. Netten bakıp bulabılırsın. Onları ızle. Altyazılı dızıler fılmler ızle. Ingılızce sarkılar dınle. Ama sadece dınlemekle kalma ordakı kelımelerı arastır. Sozluk al kendıne. Ayrıca temelın yoksa basıt anlatımlı ıngılızce kıtabı al. Bunları yaptıktan sonra ıngılızce cocuk hıkayelerı falan oluyor mesela onlardan al, yabancı dergıler al ordakı yazıları cevırmeye calıs. Vs vs

0|0
    0|0
  • bende öğrenıyorum eline sözlük al iyice öğren kelime ezberle sonra grammarini oturt temelini yap sonra kitaplarla chat ve yabancı dizilerle destekleyebilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...