Eskiden müzik dinlemeden yapamazdım. Şimdi yarım saat müzik dinlesem başım çatlıyor.

Eskiden ben muiksiz yapamazdım ama şimdi yarım saat bile dinliyemiyorum, hemen başım ağrıyor, ses kaldıramıyorum ve daha 18 yaşındayım:(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı dinlediğinde müzik bayar saatlerce kulaklık varsa kulağında daha çok bayar.

Biraz bekle ve çok aşırı dinleme özellikle de aynı şeyleri dinlersen yeter artık dersin

0|0
    0|0
    • ya ayni seyleri dinlemiyorum ipodumdaki musikler hep degistiriim uzzun zamandir dinlemedim hem biraz ara veriyim diye ama simdi yarim saat bile kulaklik takamiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Ruh haline bağlı olabilir ama sorunun uzun süre devam ederse bi doktora görün ummadığın yerden ummadığın şeyler çıkabiliyor bazen

0|0
    0|0
  • bence fazla dinleme çünkü günde 1.5 saatten fazla dinlenen müzik (kulaklıkla) ilerde duyma yetisinin kaybolmasına neden oluyormuş boşver fazla dinleme

0|0
    0|0
  • o zaman dinlediğin muziğin türünü değiştir...

0|0
    0|0
  • büyüyorsun dert eme.. iyi birşey büyümek çünkü

0|0
    0|0
    • ne alaka? 60 yasindaki bir insan bile musiyi dinliyp tapa bilir,her han her gun dinliyebilir,.,.

• Tarzını değiştir bence...

0|0
    0|0
    • Tarzim yokki :) herseyi dinlerim ben rocktan tut turkuye kdr herseyi

• Easy listening, lounge tarzı şeyler ile bir miktar kendini nadasa al istersen :)

• sanirim icindeki tahammul ve ruh halinle alakali. zamanla degisir bu yine dinlemeye baslarsin.

0|0
    0|0
  • Kulaklıktan mı dinliyorsun. Kulaklık baş ağrısı yapabiliyor

0|0
    0|0
    • evet kulakliktan dinliyorum ama eskiden hic ba agrisi yapmazdi:( ..ve musicya karsi pek ilgilenemiyorum... eskiden hep sarki soylerdim ne biliyim en azindan dusta simdi resmen sogumusum sarkilardan her nekdr cok iyi olsada ..ve bugun ilk kez sabah yolda dinledim ve suan bas agrisindan oluyorum..:(

• senin içine üç harfli bişey kaçmış bi hocaya görün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bazen bana da oluyor..insanın ruh haliyle alakalı bir durum sanırım..

0|0
    0|0
  • Her insan böyle bir dönem yaşar. Bir süre sonra eskiye dönersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...