Hangi İlleri gezdiniz ?

Bugüne kadar kaç il gezdiniz ?

Ben; Tekirdağ-Kırklareli-Edirne-Çanakkale-Balıkesir

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• tekirdağ,istanbul,çanakkale,edirne,kırklareli,kocaeli,bursa,balıkesir,izmir,eskişehir,denizli,aydın,kütahya,sakarya,bolu,afyon,uşak,muğla,antalya,adana,osmaniye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Balıkesir, Çanakkale, Samsun, Kütahya, İzmit

0|0
    0|0
  • kastamonu trabzon rize ordu ankara

0|0
    0|0
  • Istanbul Izmir trabzon ve rize

harika yerler

0|0
    0|0
  • Adana çanakkale muğla edirne

0|0
    0|0
  • Adana-Aydın-Muğla

0|0
    0|0
  • Çook.En az 15-20 .

0|0
    0|0
  • ankara,sakarya,izmit,antalya,balıkesir,istanbul,afyon,bolu,ısparta,burdur,çankırı,nevşehir,düzce,eskişehir bu kadar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gezmediğim 15-20 tane kaldı nerden başlasam ki saymaya plaka kodundan mı başlasam en beğendiklerimden mi başlasam .

0|0
    0|0
  • Sinop - Samsun - Kastamonu - Çankırı - Ankara - Antalya - Denizli - Balıkesir - İstanbul - Tekirdağ - Lefkoşa - Girne

0|0
    0|0
  • Bursa lıyım. 3 büyük şehirde Ankara , İzmir , İstanbul da gezdim. il merkezlerine gitmediğim ilçeleri yazarsam Bursa dışında Bandırma , Erdek ve Kuşadasını da eklemem gerek.

0|0
    0|0
  • izmir, Antalya, muğla, aydın, Balıkesir, bursa, Isparta, afyonkarahisar, konya, Nevşehir, Tekirdağ, izmit, ve elbetteki İstanbul...sınırlarımız dışında lefkoşamız, girnemiz, gazimagusamız...ve paris.

0|0
    0|0
  • izmir İstanbul Ankara antalya eskişehir burdur ısparta diyarbakır tunceli batum trabzon rize aydın manisa van bitlis elazığ bu kadar herhalde

0|0
    0|0
  • Hemen hemen, hepsi..

0|0
    0|0
  • İzmir, Antalyz, Canakkale, Ankara, Kirikkale, Kutahya, Konya.

Sofia, Haskovo vs.

0|0
    0|0
  • ben de edirne, tekirdağ, istanbul. ufkum çok geniştir bu yüzden :p

0|0
    0|0
  • 62 il gezdim hangilerini sayayım ?

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin 60 yakın şehrini gezdim...

0|0
    0|0
  • Ankara İzmir İstanbul Erzurum Muğla Afyon Bursa Manisa Erzincan Sivas Bitlis Ağrı Muş Kayseri Malatya Konya Kırıkkale Uşak Kütahya Yozgat Bayburt Bingöl şu an hatırladıklarım bunlar , ulan Egeliyim Doğudan ne kadar çok yer görmüş gezmişiz öyle :))..

0|0
    0|0
Yükleniyor...