Puanım kesilir mi gittiğim halde?

ben tercihlermde büro yöntmi geld, ben de nette bsy okudum eger gdp okula kayt yaptrp devam edp snava grrsem keselamzmis bu dogru mu acaba...? lütfen yaprdmcı olun lütfen eger bilen bri varsa lütfen sorun çünkü ben büro ynetmi okumk istemyorum...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kıçınıda yırtsan bir yere yerleştiysen o puan seneye kesilir..

Bu okumak istemediği yeri sırf boşta kalmayım diye yazıp gelip çeşitli sitelerde sızlanmasına ayar oluyorum madem okumak istemıyosun orayı neden yazdın arkadaşım 1 kişinin hakkını gasp ettin

0|0
    0|0
    • geri zekalı ben gtmk için terch etseydm gderdm szlanmzdm yanls terch yüzünden oldu hiç bsyi bilmeden konusmyacaksn

• öncelikle doğru konuş hakaret etmedim ben sana açtırma benim ağzımı.. yanlış tercih nasıl oluyo istemesen listene almazdın o bölümü sen boşta kalmayım diye yazmışsın gelmiş

• nasl yanls terch bilio msn bana terchten önce okuyan bir arkadas cok ii dedi bende yazdm geldkten sonra herkes karsı cıktı ve bu bölümü okuyan kimi sordysam hepsi bosta kalms dye duydm grdün mü şimdi nasl bir yanlslk oldgunu illaki yanls tercih sıralamsnı yanls yapmk ya da puana gre yanls terch yapmk degl benm ki de yanls bir terch

Erkekler Ne Diyor 5

• bu sene kazandın artık kayıt yapsan da yapmasanda bir sonraki sınavda puan kesılır dıger sene ıse kesılmez

0|0
    0|0
  • ne anlatmak istediğini anlasaydim emin ol elimden geldigince sana yardımcı olmaya calisirdim...

0|0
    0|0
  • kesilir tercih yaptığın an gider puanlar geçmiş olsun :D Hiçbiyer tutmassa gitmiyor ama tutarde gitmessen çok fena gidiyor :D

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon amk.Önce bir türkçe öğren.

1|0
    0|1
  • okumak istemediğin bölümü neden tercih ettin? ayrıca bu ne biçim bir türkçe? okuyana kadar canım çıktı. bu kadar türkçe kullanımına çok bile o bölüm. boşver girme sen bir daha sınava.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hay senin Türkçe'ne yaa. Yazmayı öğren öyle git o okula.

0|1
    0|1
  • yerlestrme olduktan sonra bı sene sınava gırme ondan snrakı sene gır o zaman puan dusmuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...