Mısır'da ki katliam hakkında ne düşünüyorsunuz ?

aynı zamanda Chp İzmir milletvekili Birgül Ayman'ın Darbecilere Selam göndermesi ve yaşanılanları Katliam olarak kabul etmemesi Hakkında Ne diyeceksiniz.

Cut.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu olay tamamen planlıdır.1987 den beri mısır ordusuna askeri destek gitmektedir.amerika dış iliskiler başkanı açıkça söylenmiştir.Darbe adı altında işlerine gelmeyen lideri indirmişlerdir.Ordu ile amerika arasında bir bağ vardır.mısır amerika için önemlidir.2.cisi israile kim baskaldırırsa sonu böyle olur bu gerçektir.Amerika dahil.

1|3
    0|1
    • kesinlikle rumuzun hakkını veriyorsun. Takibimdesin.

• bi an cevabını göremedim kaldırdılar mı diye aradım :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Memleketin insanları devrimi alkışlarla karşıladı resmen. Cehaletin, beyinsizliğin önde gideni bir yapı. Yazık oldu halka; gene milletin ezdiği ülke olarak kalmaya devam edecekler.

0|1
    0|0
  • bu insanlar sokaklara dökülmüs, esnaf magdur olmus 6 ay sonra secim var zaten neden esnafi magdur ediyosun? niye akpnin yolladigi silahlarla polise askere ates acmaya kalkisiyorsun? al iste defolu silahlar tutukluk yapmis. ya attigin taslar? esnafin ne sucu var adamin ekmek parasiyla niye oynuyorsun. sandikta ver darbecilerin cezalarini. üc bes müslim kardisler sokaga cikti diye darbeciler devrilecek degil ya !

bknz: vahset.

0|1
    0|0
  • çok şey derdim de neyse ağzımı bozmayacağım.

0|2
    1|2
  • Detayları tam bilmiyorum. Eylemciler baya azıtmış galiba.

0|2
    0|0
  • Söyleyecek pek de bir şey yok aslinda.goz gore gore insanlar oluyor-olduruluyor.gerek Misir da gerek Urfa da.

0|1
    0|0
  • akıttıkları kanda bogulsunlar insallah

0|2
    0|1
  • bu kadını dinleyenlere üzülüyorum

0|1
    0|0
  • yazık , 3. dünya savaşı sinyalleri geliyor gibi, her yerde katliam savaş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Katilam yapanları takdir edenin

Katilden bir farkı yoktur

0|2
    0|0
  • Ceylanpınar ve Rojava ile ilgileniyorum.

0|2
    0|0
  • Onların iç meselesi biz anca yapmayın etmeyinden ileri gidemeyiz.

0|2
    0|0
  • adamlar tek kurşun sıkmadan bütün ortadoğuyu karıştırabiliyorlar. 3. dünya savaşı çıkarsa tek bir batılı devleti bile bu savaşın içinde göremeyecek kimse adamlar çoktan savaşın silahla olmayacağını kavramış ;)

0|2
    0|0
  • "Soylesem tesiri yok, sussam gonul razi degil."

0|1
    0|0
  • İnsanlar oldukça kararlı uzlaşmaya niyetleri yok şu anki hükümetinde son çaresi bu olağan üstü birşey yok yani.

0|1
    0|0
  • Katliam yapılmadı, kurtarım yapıldı diye düşünüyorum.

0|2
    1|3
    • Hangi açıdan kardeşim aydınlatırmısın ?

• Yerine gelen rejimin Tamamen halkın iradesinde olduğunu sanmıyorum, Böyle olsaydı Bu kayıplar göz ardı edilebilirdi ama bu senaryo yıllar öncesinden biliniyordu, Uşaklık yapıyorlar. Ayrıca ölümün ne olduğu hakkında fikrin olduğunu sanmıyorum

• Hiç doğmamış gibi oluyorsun.

• 0|1
    0|0
  • CHP sever böyle olayları. Çünkü başka türlü iktidar olamaz bu çakma cumhuriyetçiler. Komşuda pişer bize de düşer diye şimdi dua ediyorlardır.

1|3
    0|2
Yükleniyor...