Ekşi ve İnci sözlüğün hackenlemesi hakkında fikirleriniz?

Son 1 saat içinde ekşi sözlük, inci sözlük ve uludağ sözlük dine hakaret etmelerinden dolayı bir hacker grubu tarafından hacklendi, sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda? yorumlarınızı alayım.

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• ekşiyi hackleyenler hayatlarında bikere girmişler mi acaba o siteye. orada en dindarı da var en sağlam ateisti de. birilerine saygısızlık yapıldığında kendi aralarında çözebilen adamlar...neyse hackleyenlerin, o siteyi işgal edenlerin de ergenliklerine vermek lazım

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• iyi olmuş.

0|2
    0|2
  • İyi sevindim

0|2
    0|2
  • hiç ilgilenmiyorum bir kere bile açıp bakmışlığım yok yorum yapamıycam o yüzden nasılsa geri alınır

0|2
    0|1
  • iyi olmuş bunlar fazla ileri gitmeye başladılar

0|0
    0|0
  • iyi şeyle düşüyorum hackerlerin eline sağlık

0|2
    0|2
  • neaaa:(!::(:?!

0|0
    0|1
  • İsabet olmuş

0|0
    0|0
  • Allah çarpmış.

0|0
    0|0
  • İNCİ CAPS DEMİİİ HACKLENDİ!1111!1BİR1!

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz onlara.merak etmeyin

0|0
    0|2
  • dinime küfreden müslüman olsa. gereksiz bir hareket bence amaç ne yani hackleyince ders verdiklerini mi sanıyorlar gerçi redhacki destekleyen biri olarak ve faliyetlerini yerinde bulduğum için bu da onların düşüncesi demem gerekiyor.

0|0
    0|0
  • hackleyenlerden Allah razı olsun

0|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• İki tane ergenin yaptığından başka birşey değil. Bu tip siteleri hackleyerek Müslümanlık korunmaz. Onlara ana bacı küfrederek te müslümanlık korunmaz.Al hacklediler ne oldu ? 20 dakika civarında birşey sürdü.

Bu tip siteler o kadar sağlamdır ki hacklemeleri hiçbirşeye yaramaz.Madem kendine çok müslümanım diyorsun Allah'ına havale edeceksin o gerekeni yapar

0|1
    0|1
    • 1 saate yakın erişim olmadı ama dediğin gibi yedek serverlar devreye sokuluyor, çok az veri kaybı ile atlatıyorlar.

• Hacklemek moda oldu ama hiç bir işe yaramaz, bir saate kalmaz açılırlar. Soruna köklü bir çözüm bulmak lazım. Küfür, hakaret ve saygısızlık özgürlük değildir..

1|1
    0|1
  • Hacklendikten 10 dk sonra acilmis. Ne dandik bir hacker gurubu lan bu . İnsan iman powerla calisiyorsa isini duzgun yapar asdadaad

1|2
    0|5
    • Çok sağlam bir ekip sinirlenirlerse ortalığı s.kip atarlar.

• Hacklemede günümüzde siteyi atıl hale getirmek gibi bir amaçtan çok mesaj vermek, artık 5-10 bin kullanıcısı olan sitelerin bile yedek serverları var sürekli veri replikasyonunu tutan. o yüzden geri kurulum en fazla 1 saat sürüyor.

• oradaki insalari hacklemekle , oldurmekle , sesini kismakla olmaz bu isler.

• Hepside çalışıyor.

0|0
    0|1
  • Biliyorum o ekibi kaç defa onları tehdit ettiler ama anlamak için adam olmak lazım bittiniz olum siz :D

0|0
    0|0
  • Sunucu disklerine el koyulmadıkça o siteleri kapatamazlar bende dine aykırıyım bir çok kişi var ekşi tadında tartışmalar oluyor burayada mı saldıracakalar ?

0|0
    0|1
  • şu akıncılar denen fetoşyan hayranları yapmıştır kesin

1|1
    0|2
  • adam olsunlar. özgürlük saygısızlık demek değildir.

0|2
    0|2
  • Dine hakaret etmediler.

Dine hakaret eden bir kaç yazarları.

Açılırlar yakında birşey olmaz.

0|0
    0|1
  • "Akıncılar" adlı bir hacker grubu tarafından hacklendkilerini düşünüyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...