Kadıköyde nerede gezilir en güzel mekanları neresidir ?hangi gece kulüpleri var ?

kadıköyde gezilebilecek yerler ve gece kulüpleri hangileridir ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadıköy en harika kentlerden biri dinlenmek istiyorsan moda yı gezebilirsin alısveriş için bogadan bahariye yolunda yuzlerce magaza var carsı içerisinde közde kahve içmeni tavsiye ederim ayrıca cok sayıda kitabevi var tam bir sanatv sehri tiyatro ve sahnelerle dolu ögrencilerle dolu gereksiz kalabalık değil gecesi de güzeldir carsıdan yukarı dogru bircok eglence mekanı var ii eglenceler iii gezmler sana:))

1|0
    0|0
    • teşekkürlerrr :) kadıköyü ben de çok seviyorum ama öyle fazla bilmiyorum.bir akrabamıza gideceğiz tuzla da oraya gitmişken kadıköye gidilir tabiki.. tuzla kadıköy kaç km bir bilginiz var mı ?

• tuzla kadıköy 130 a var 30 km mesafe e 5 den 1 saat kadar sürer

• tamam yaa çok değilmiş teşekkürlerr

Erkekler Ne Diyor 7

• Mm münibüs caddesinin rıhtıma bağlanan kısmındaki sokak Barlar Sokağı olarak bilinir orada takılabilirsin daha lüks ve genç dolu bir mekan arıyosan moda tarafına gitmeni öneririm. Daha lüks olsun diyosan Caddebostan a git :=) Lüksün doruğu :D Gezilesi yer olarak ise Boğa, Moda tarafları Moda Sahil Tepe Natilious Acıbadem tarafı bir de Caddebostan sahil :)

1|0
    0|0
  • kadıköyde merkezde pek gece klübü yok,

gezmek için modaya ya da bahariyeye gidebilirsin, veya dalarsın ara sokaklarına antikacılar falan, o da olmadı otur barlar sokağında iç, başka yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • bostancı sahile in orası çok güzeldir ama kalabalık çok olsun hareketli olsun dersen bagdat caddesi derim..

1|0
    0|0
  • yalnızsan ilerleyen saatlerde eve otele gitme tekliflerine hazır ol klüplerde. :)

1|0
    0|0
  • belfast-----------------

1|0
    0|0
  • Moda bahariye caddesi yeterli sonra kaç tuzlaya oranında sahili güzeldir sakin huzurlu

1|0
    0|0
  • moda bağdat caddesi her yere gezilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cadde'ye gideceksin onun için

1|0
    0|0
Yükleniyor...