Üniversite hayatı nasıl olacak?

Bu sene başka bir şehirde üniversite kazandım ve üniversite hayatının nasıl olacağını merak ediyorum. Büyük ihtimal hayalimdeki gibi olmayacak ama umarım güzel olur.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sana bağlı.tek tavsiyem çok insanla tanış

0|0
    0|0
  • ilk başta güzel sora bktan

0|0
    0|0
  • Önce yaşamak lazım.Ama kesin güzel geçer.

0|0
    0|0
  • neden hayalindeki gibi olmayacak?

0|0
    0|0
    • Lisede de çok farklı şeyler düşünüyodum. yakınından bile geçmedi :D

• ne dusunuyordun?

• Ne biliyim daha eğlenceli olur. Bu kadar ders çalışmam. Hani filmlerdeki lise hayatı var ya öyle olur sanıyordum. :( ama gerçek öyle değilmiş. Belkide inek bir lisede olduğum için böyle oldu

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak güzel kardeşim :) . Şimdi olayda iki şıkkımız var . Eğer meslek yüksek okulunda okuyorsan , Sağlam sosyallerdensen iyi geçer ama değilsen iki senelik dostlar edinirsin sadece çünkü hepsi bir alem oluyorlar. Hayatında karşılaşmadığın cinsleri görürsün tavırları görürsün. Fakat 4 sene ve üstü bir üniversite okuyacaksan . Saplarla arkadaşlık yaparken iyi seç ortamı güzel adamları gözüne kestir. Aktif olanlara bak cıvık olanları hemen ele. Sana en büyük önerim üniversitede aşık olmamaya çalış . Arkadaşlarınla elinden geldiği kadar çok fazla takılmamaya çalış. Yani sürekli aranacak adam ol. Herkesle tartış fakat kimseye kin gütme küsme huyun olmasın. Kalp kırma. Umarım hayalindeki gibi olur herşey . Daha söylenecek çok şey var fakat bunlar Yüzde 1 i :)

0|0
    0|0
  • ah ahhh sorun bana üniversite yıllarımı hatırlattı 2006 yılında kazanmıstım ilk basladıgımda öyle heyecanlıydım ki yeni yerler yeni insanlar ilk bulusmalarımız ilk yıl zaten baska olur herkes birbirine kanka arkadas sevgili vs.. olur hersey beraber yapılır yıllar gectikte daha da olgunlasır insan ve fikirleri de değişir zamanla ama sunu sana söyleyeyim genc arkadasım 4 yıl o kadar cabul gececek ki sen de anlam veremeyeceksin onun için hem derslerini ihmal etme ama anasını da aglat üni nin hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
    • 5 yıl:( hazırlık var. Ben de heyecanlıyım bir de farklı bir şehir yurtta falan kalcam. giderek fikirler değişecek diyosun.

• bunu sana yıllar gösterecek o zaman dersin abinin biri yazmıstı yıılar önce ee bizde aynı yollardan gectik belki de hayatının en güzel yııları olacak.. ahhh ahhh keske senin yasında olsam su an

• küçükken büyümek , büyüdükten sonra da küçülmek istiyor insan değil mi?;

• bende yaşadıgım şehrin dışında bir üni.ye gidicem lisedeki 7 arkadaş aynı ere çıkmışız hatta aynı sınıfta bile olabiliriz :D güzel geçiceğini umuyorum üni.den memnun olmayan çok az insana rastladım bence güzel geçer rahat ol .

0|0
    0|0
  • zorluklar çekiceksin asıl olayın bailangıcı şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...