'İçinde Yaşadığım Deri' filmini izleyen var mı?

Bu filmi izleyen var mı? Antonio Banderas'ın yaptığı insanlığa sığar mı? Son olarak gece yalnız gezmekten korkmaya başladınız mı (erkekler)? :D

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ismi güzelmis

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• filmin ismi ilgimi çekti, izlemek istiyorum, teşekkürleeeer

0|1
    0|0
  • Merak ettim izleyeyim bir.

0|0
    0|0
  • fragmanını izlemiştim güzele benziyordu ama sen filmin özetini çıkarmışsın

0|0
    0|0
    • ama okumayın spoiler yazdım o kadar :D sonunu yazamadım hem :D

• daha ne yazacaksın bi son noktası kalmış izlediğim fragmanda tecavüz, adama cinsiyet değiştirme falan yoktu. gayet deli bir estetikçi lab.da yapay deri deneyleri yapıyordu bir kadın üzerinde:)) sonu kalsın bari

• tamamm söylemicem sonunu :))

• Rahatsız edici bir gerilim filmi olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • yarın gideyim ama yalnız gitsem daha iyi olur hemi daha çok korkarım

0|0
    0|0
  • Henüz izlemedim..Ama izlemeyi düsünüyorum..

0|1
    0|0
  • adı bile korkutucu geldi. gitmeye niyetim yok açıkçası...

0|0
    0|0
  • konusu ne ?

0|0
    0|0
    • --spoiler--

Antonio Banderas'ın kızına bir delikanlı tecavüz eder. Aslında edemez ya neyse öyle gibi bişey olur. Kızın psikolojik sorunları olduğundan bu da tuz biber eker kızı kapatırlar kliniğe. Antonio plastik cerrahtır. Kızına tecavüz edemeyen çocuğu yakalar ve kendi evindeki labaratuara kapatır. ve labaratuarda çocuğun aleti alarak vajina yapar. Aylar süren operasyonlar sonrasında çocuk mükemmel bir hatuna dönüşmüştür. Antonionun kardeşi KAPLAN bu yapma çocuğa tecavüz eder. Sonra Antonio..

• süpermiş izlemelıyım yıllar önce lolipop diye bir fılm ızlemıstım böyleydi :((

• evet hatırlıyorum öyle birşey :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Fırsatını bulursam gideceğim, hevesim kaçmadan.Gidemezsek de netten çekeriz zamanı gelince. Sağlam filmmiş duyduğuma göre...

1|1
    0|0
Yükleniyor...