Artık sevmiyormu ki yardm ya

Arkadaşlar 2 5 yıldır bir ilişkim var ama 1 2 haftadır kavga edip duruyoruz bn 2 3 kızı engellemiştm facebookundan en son ayrıldktan sonra 2 3 gün konuşmadk baktm o engelleri kaldrmş en nefret ettiğim kızla konuşmaya başlamş ark.ayarlamaya çalşıorm dedi girdm feysne öyle yaniark ayarlycakmş ama kızla daha çok başlamş konuşmaya sizce artık sevmiyomdr blşalm yarn dedm yok 1 2 hafta sonra dedm kapatıyorm sabah 8 9 gibi aç dedm tamamm uyanmaya uğraşrm dedi patladm artık herşyi içme atmaktan

Güncellemeler:
Ha bide sen unutursan bnde çabalarım yazdm falan unutmaya çalşıyorm falan yazdı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Açık açık oturup konuşmak gerekiyor ya da arkadaşlarından ağzını aramaları için yardım isticeksin o kızı arkadaşı için ayarlıyor ola bilir olmıyada bilir . Belki seni kıskandırmak için yapmışta ola bilir .

1|0
    0|0
    • ama kızla gayet hep gülüyo gibiydiler baya güldm burda falan dedi

• barışmak istemiyomsn hiç dedm istiyorm ama olmaz dedi

• derler ya bırak gitsin dönerse senindir dönmesse senin olmamıştır klişe bir laftır ama ger çeklik payı vardır. sen biraz arayı aç bakalım ama sonucu üzücü şeyler olabilir ..

Erkekler Ne Diyor 9

• bir kezbana yazmak garip bir his olsa da şöyle söyleyeyim. Seni unutmak için çare arıyor. Bir kezbanı unutmaktan kolay ne varsa artık.

Lütfen türkçemizi düzgün kullan. snane be slk .s.s şeklinde klişe bir cevap verme lütfen. Bir erkeğin eğer düzeltme beklentisi veya isteği yoksa mutlaka bu yola başvurur. ilk gördüğü birini de götüremeyeceğine göre tanıdıklardan başlar.

ayrıca senin o kızları engellemiş olmana seni sevdiği için karşı çıkmamıştır. aksi durumda hiç bir erkek bu aptallığı mantıklı bulmaz. senden ayrılınca da olması gerekeni yapmış.

0|0
    0|0
  • aslında onun face inden arkadaslarını engelleyerek hata yapmıssın biz erkeklere kıskandını belli etmiyceksin sımarırız bir tarafımız kalkar.

özeline müdahale etmen kötü olmus

eger o kızla da konusmaya baslamıssa bırak konussun kendi bilir ama sen misilleme yapma sakın baska seylerle ilgilen dans kursuna git kendine vakit ayır kız arkadaslarınla disarı cık erkeklerle değil ailene vakit ayırabilirsin daha cok

erkek arkadasın artık sevmniyor diyemem ama bir sogukluk olusmus merak etme zaten sen bunları yaptıktan sonra kendini iyi hissedecek barısma yolları arayabiliir haberin olsun ama barısırmısın bu kızla görüştükten sonra o da sana kalmıs

0|0
    0|0
    • bni unutmak içn mi konuşuyo acaba o kızla

• ama soğudm dedi

• sen bakma öyle dediğine o kadar kolay unutulmaz dediklerimi uygula bak kendine zaman ayır geri gelmiycekmiş gibi düşün

• Feysbuk Feysbuk her gün arradım durdum.

Feysbuk Feysbuk galliba aşşık oldum.

0|1
    1|0
  • kızgın oldugu için başkasıyla konuşuyordur.biraz ona yakınlaş olmuyorsa olmuyordur.

1|0
    0|0
  • Facebooka karışma bence.Ayrıl gitsin,karakterli insanlarla birlikte olmalısın.Tecrübe kazanman için illa bir aşk acısı çekmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • O çocuk artık seni sevmiyor onun için sen alışkanlıksın duygularının kaybolduğunu bilmeyen biriyle çıkıyorsun ve bu yüzden bilinçli veya bilinçsiz başka kız arayışında bunların hepsi benim tahminim düşüncem olup dakikası 1.30 kuruş tur

0|0
    0|0
  • bence bitmiş uzatmayın artık

0|0
    0|0
  • mantıken anlaşmazlık var bu varken bu ilişki yürmez

0|0
    0|0
  • ozaman öyle yap ve unut :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1-2 haftada hemen sevmıyo damgasını vurmak yanlış diye düşünüyorum. ark ayarlamak nedır ya kız kendı ayarlayamıyormuymus neyse. üstüne gitme rahat bırak çok sıkma yahu

0|0
    0|0
  • Biraz ilginden sıkılmıs gibi hic takmıyor gibi yap sende bulusmak isteme biraz soguk davran bence

0|0
    0|0
  • Bence seni umursamıyor. Acımasızca ama gerçek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...