Politik kitap okur musunuz ?

Politik kitap okur musunuz ?

• Okurum
    38% (8)70% (14)54% (22)Oy Ver
  • Okumam
    24% (5)15% (3)20% (8)Oy Ver
  • Siyaset gereksiz
    14% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
  • Bilmek okumak gerek
    14% (3)5% (1)10% (4)Oy Ver
  • Aşk ve macera okumak daha güzel
    10% (2)10% (2)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Politikayı siyaseti seviyorum 2 torba dolusuda böyle kitabım var ama sıkılıyorum bir süre sonra okumakdan.

0|1
    0|0
  • ben salt siyaset içeren kitapları okuyamıyorum boğuluyorum, ama bir olay örgüsü içinde düşünce verildiğinde rahat okurum

0|1
    0|0
  • pek okumam

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Okuyorum. Aslında bir bakıma mecburiyetten. Bizim evde siyasetten cok konusulmazdı. Dedim madem siyasi kimligim aile ortaminda olusmuyor kitapla hallediym

0|1
    0|0
    • siyasi kimliğini oluşturmak istiyorsan internetten partilerin tüzüklerine bak ve parti başkanlarının knopuşmalarını dinle bir süre daha mantıklı bence

• Internetten daha guvenli bence. Bi de kitaptaki gazetedeki duyguyu vermiyo gibi:)

• tabiki okurum genel kültür edinmek için en iyi kitap örnekleri politika kitaplarıdır.

0|1
    0|0
  • Bayılırım. Politik kitap en iyisidir

0|1
    0|0
  • Okuduğum tüm kitaplar siyasi diyebilirim gerek bölümüm gerekse ilgi alanım olmasından dolayı .

1|1
    0|0
    • George Orwell - 1984 , sence politik kitap mıdır

• Yazının devamına gelirsek ...

Yani etkileyici iyi bir anlatım var ama siyasetten anlamayan bir insan normal bir hikaye olarak da bakabilir anlayana mesaj çok zaten

Keza çok sevdiğim bir anlatım biçimi de değildir salt siyaset severim :)

• arkadaş oalrak ekledim kabl edermisin mantıklı kızlaral arakadaş olmak isterim

• Okurum ama her zaman değil.

0|0
    0|0
  • okurum hatta önceliklerim arasında

0|1
    0|0
  • Okurum , severim ..

0|1
    0|0
  • Siyaset gereksiz

0|1
    0|0
  • Evet okurum bazen.

0|1
    0|0
  • Gerçeklerı gormek ıstemedıgımden mıdır nedır okumuyorum

0|1
    0|0
  • keşke okusam

0|1
    0|0
  • Siyaset gereksiz

0|1
    0|1
  • Malesef ilgiliyim ve okurum. Malesef diyorum çünkü gerçekleri öğrenmek ve o bilgilerle birçok şeyden bihaber insanların arasında yaşamak çok sinir bozucu çook.. İlgisiz kalmanın yollarını bilen varsa bana da söylesin lütfen..

0|2
    0|0
  • Şu zamana kadar ilgimi çekmemişti ama şu son zamanlarda içimde okumaya dair istek arttı ve başlamayı düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • insanın bir gçrüşünün olması gerek:) hatta bu senin ülkene karşı sorumluluğun bence.kesinlikle okunmalı

1|0
    0|0
  • yok yeaa siyaset falan yalan onlar. amerikan oyunları:PP

0|0
    0|0
  • artık okumuyorum.çünkü sürekli içim kararıyor.

0|0
    0|0
  • tabi ki ks politik kitap okuyan kürt faşistleriyle dolu aksjdhsjak

0|0
    0|0
  • Politikayı oldum olası sevmemişimdir.Okumam.

Ama okuyan arkadaşlarımdan faydalanmayı da severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• okuyorum... burdan ne sonuç çıkardın?

0|1
    0|0
    • Belki herkes beğendiği kitapları yazbilir diye düşündüm bu vesile ile

Önerin var mı beğendiğin politik kitap ?

• teşekkür ederim Filistin ve kutsal topraklar ilgimi çeker her zaman

• tolstoy savaş ve barış savaşın ne kadar boş birşey olduğunu analdım

• Çok fazla olmamakla beraber okurum daha çok siyasilerin biyografileri üzerine yazılanları. Var mı önerebileceğin güzel bir kitap ?

0|1
    0|0
  • bu saatte on numara soru olmuş bro ben şalterleri indirdim hasbelkader okuduysam da hatırlamıyom :)

0|2
    0|0
  • kitap okumam haberleri takip ederim

1|1
    0|0
    • bak buda güzel birşey bende belgeseller falan izlerim siyasilerin arkasından yapılan belgeselleri

• kurgularım onlardan daha iyi

ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • Aşk ve macera okumak daha güzel...

0|1
    0|0
  • politik kitapların tarihsel olayları anlatan tarzı güzel olmuyor. mesela 80 darbesini, 28 şubatı anlatan yeni yazarların kitapları sıkıcı oluyor. siyasi akımları ve teorisyenlerin fikirlerini anlatan teorik kitaplar daha güzel. adorno'nun, gramsci'nin, kaypakkaya'nın yazılarının derlendiği kitaplar harikadır.

0|0
    0|0
  • siyasete tövbeliyim...siyaset insanları hep böler.sen istediğin kadar bilgili ol karşı tarafı ez geç yine de fikri değişmez.yani siyaset gereksizdir

0|0
    0|0
  • Eskiden okurdum. Artık okumuyorum. Bkz. mehtaplıbirgece kullanıcısının cevabı.

0|0
    0|0
  • Okumam, sıkılırım.

0|0
    0|0
  • mükemmeldir okumam diyelere sesleniyorum arada sırada o kahraman tazeoğlu romanalrı gibi yalanlarla donatılmış aşk romanalrını bırakında politik ve bilimsel kitapalr dergielr okuyun demeçler okuyun hiç olmassa yaşadığınız et ve kemikten ibaret olmadığınızın farkına varırsınız beyniniz gelişir

0|0
    0|0
  • Her sayfasını büyük heyecanla okurum, en son Arap Baharı Libya Kışı'nda da öyle oldu. Müthiş. "TV'nizi kapatın ve kitap okuyun" dedirten bir şey

0|0
    0|0
  • arkadaşalrda görünce hevesle bakarımaz karıştırım sonra okuyacakklarıma eklerim ama çok da sıra gelmez bilimsel kitaplar daha fazla

0|0
    0|0
  • Bir kedi bir adam bir ölüm ..

Siyaset özelliği ağır bir kitaptır .. Okuyana kadar pek sevmezdım o tur kıtapları ama bu hosuma gıtmedı degıl ..

0|0
    0|0
  • okuyorum zevklı oluryor.Özellikle soğuk savaş ve sonrasında dünyadaki olaylar

0|0
    0|0
  • Uzun süredir okumadım bu tarz kitapları.Yakın tarih ve mitoloji ilgimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • üniversite zamanımda çok okudum

0|0
    0|0
  • bilim ekonomi güzeldir gerçi tarih kitapları da politikaya giriyor olabilir

0|0
    0|0
  • Evet okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...