Bu adamları görünce tepeniz atıyor mu ?

Sinan Akçıl ve Soner Sarıkabadayı yı tvde görünce hemen kanalı değiştiriyorum . Ne şarkılarını ne de kendilerini seviyorum . Antin kuntin adamları meşhur ediyolar bir de sanatçı diyorlar

0|0
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• Soner Sarıkabadayı şuan Tr de en iyi sanatçı 1.sırada şarkıları da kendisinide severim adamın dibidir:D diğerini bilmem :

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 19

• hepsi öyle genelde

0|0
    0|0
  • güzel şarkı yazabilirsin ama söylemek zorunda değilsin kulak zevkimi bozdular müzikten soğudum .d

0|1
    0|1
  • Sonuna kadar katıldım.

0|2
    0|0
  • aynen berbat ya

0|2
    0|0
  • cidden atıyor. öyle böyle değil

0|1
    0|0
  • ölmeliler

0|2
    0|0
  • Soner yine iyi de Sinan Akçıl nedir ya hu! Bir ses ancak bu kadar kötü olabilir.

0|0
    0|1
  • tepemi attıran koca bir hükümet varken bunlar solda 0

0|0
    0|0
  • kanalı değiştirmekle yetinmiyorum televizyonu pencereden atıyorum :)

0|0
    0|1
  • sinan akçıl öyle de soner sarıkabadayı hem güzel şarkıları var hem sesi güzel hem karizmatik adam bunda yanıldın

0|0
    0|1
  • Sinan akçıl tam bir vitaminsiz hastalıklı gibi

0|1
    0|0
  • soner sarıkabadayıyı beğeniyorum şahsen.şarkı sözü yazıyor ve gayette başarılı.

0|0
    1|2
  • Turk popcularinin %85 i bes para etmez.

0|1
    0|1
  • ıyyhh sinan akçıl mı :(

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Sinan akçıl itici

0|0
    0|0
  • Aynen ya ikiside sevmiyorum

0|0
    0|0
  • soner sarıkabadayı gayette güzel söylüyor

0|0
    0|2
  • sinan akcil da ses mi var hahhaha rezillin teki odun gibi adam

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• tv izlemiyorum ama ender Türkçe radyo dinlediğim zamanlarda Soner Sarıkabadayı sorun değil de sinan çıktığı zaman küfrederek yabancı kanallara geçiş yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yürü git işi ne be kardeşim ooooo ooff

İNSAN SEVMEZ Mİ

Derdi burda olsa aasdasdas :D

0|1
    0|1
  • bu adamlara gelene kadar kimler tepe attıracak bunlaramı taktın b.ersoy dene bir yaratık var hepsinden önce daha siyasi olaylara girmedim bile bak

0|0
    0|0
  • çanağı hotbird a astra'ya çeviyorum.. ikisinin de sesi boru gibi.. bu link teki onlardan kat kat daha iyi

0|0
    0|0
  • Öyle dersen böyle cezalandırılırsın:

link

0|0
    0|0
  • Soner sarıkabadayı dan daha güzel sesin varsa hakaret et , yoksa sus .

0|0
    0|2
    • Güzellik görecelidir ve o eğitimi ben de alsam söylediği sarkıları söylerim

• Kardeşim adamın seside var yapmayın artık ya , önüze gelen herkese ajdar diyosunuz , adam bir beste söylemiş 5 gündür bunu dinliyorum link

He beğenme eyvallah ama adamlara B . K atma atmayın .

• soner çok iyidir yorumu olsun adamlığı olsun on numara insandır fakat sinan akçıl denen armut diyim başka bişey olmaz ondan

0|0
    0|0
  • Sinan Akçıl evet öyle de , Soner Sarıkabadayı hakkında aynı şeyleri düşünmüyorum.Gayet iyi şarkıları var seside güzel

0|0
    0|0
  • Dinleyenler var müzik zevklerine karışamam ama hiç dinlenesi tarafları yok. Ayrıca pop şarkıcıları sevmem.

0|0
    0|0
  • Sanatçı demeyelim de soner sarıkabadayı parçaları iyi bence.

0|0
    0|1
  • soner sarıkabadayı candır dinlerim severim hiç bir klibini izlemem odun gibi sözleri güzel

0|0
    0|0
  • seninle aynı fikirdeyim ama bunları dinleyen çok tepemize binmesinler :)

0|0
    0|0
  • ne desm ne desem çıkmasınlar be tvye :)

0|0
    0|0
  • Sinan Akçıl !

0|0
    0|0
  • güzel soru ...

0|0
    0|0
  • sinan öyle ama soner için diyemem

0|0
    0|2
  • aynen bro bide bunların yanına demet akalını ekle. ne kadar gereksiz soz varsa hepsi bu kadında anasını satıyım

0|0
    0|0
  • ben televizyon seyretmiyorum düşün artık :) ama internetten denk geliyor o kullanıcı siliyorum hemen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...