Şu an hangi kitabı okuyorsunuz ?

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz ?

Yazarı kim ve içeriği ne ? :)

0|0
18|26

En İyi Kız Görüşü

• Baş Makaleler

kitabın adı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• 5.Boyutta İnsan

Ve Rahman’ın istiva ettiği Arş daimi olarak yayın yapmaktadır.Bu yayının adı Kuranda vahiy olarak anlatılmıştır.3.boyutun vurguladığı 5 duyu organı yolu ile önce beyne ulaşır.Sonra beyin tarafından tercüme edilerek bilince yani “ben” duygunuza ulaşır.

Gördüğünüz,duyduğunuz,tattığınız,kokladığınız, dokunduğunuz her şey Allah'ın vahyidir. Ve size beyniniz tarafından tercüme edilmektedir.

Bu durumun adı 1400 yıl önce vahiy olarak isimlendirilirken bu yayını algılayanlar bu duruma ışınsal yapı/enerji/dalgalar olarak isim vermektedirler.

Ve bu yayınla,bu vahiyle Alemlere hayat veren,nur veren Allah İnsana ve herşey'e şah damarından daha yakın olmaktadır.

Muhteşem bir sanat ile sınır koymaksızın ne kadar uzak ise o kadar yakındır.

Bütün dostlarımızı muhteşem bir yolculuğa davet ediyorum.5.Boyutu tanımak için Kitap baştan sona ücretsizdir.

yazar Adem korkmaz

0|0
    0|0
  • İki kitap birden okuyorum şu an. Kadir Mısıroğlu- Osmanlı Tarihi cilt 1

Jorge G. Castaneda- Companero.

0|0
    0|0
  • eskiden okuduğum bir kitabı tekrar okuyorum daha farklı algılıyorum şimdi, George orwell 1984

okumadıysan oku lütfen. zaman sonra tesadüfen geçti elime iyide oldu. geleceği anlatan bir kıtap olmasına rağmen tarih yanılgısı yaşamış. hızla yaklaştığımız bir gelecekle ilgili

0|0
    0|0
  • şu an okuduğum roman ''çıplak şölen''

yazarı william burroughs

içeriği: okuduğum kadarıyla, kalıplaşmış sıkıcı hayatlarının çevre baskıları yüzünden olduğunu farkeden renkli kişilikli insanların yaptıklarını anlatıyor devamında ne olacak bilmiyorum oldukça güzel bir kitaba benziyor

0|0
    0|0
  • Satılık İmparatorluk - Mustafa Armağan

0|0
    0|0
  • Forrest Carter - Küçük Ağaç'ın Eğitimi

;

Kızılderili yaşam felsefesinde, hayatı anlatan bir roman

0|0
    0|0
  • TEK ADAM Cilt:2, Şevket Süreyya Aydemir.

0|0
    0|0
  • Arthur Schopenhauer'un "Okumak, Yazmak ve Yaşamak Üzerine"si. İçeriği isminde.

0|0
    0|0
  • Şu an kendi kitabımı okumadan okuyorum... Çünkü hayat okuduğun cümlelerde değil kalbinde hissettiklerinde yatar. Okumak ise sadece sende olanı sana geri verir.

0|0
    0|0
  • internet bağımlılığı link bitirsem ks yi de bırakıcam :)

0|0
    0|0
  • Dan Brown - Dijital Kale son 5 sayfasındayım. Muhteşem akıcı ve sürükleyici bir kitaptı. Film etkisi yarattı!

0|0
    0|0
  • Ezilenler - dostoyevsky

Yeşilçam tadında bir Rus klasiği işte

0|0
    0|0
  • bir cinayetin psikanalizi-freud.

0|0
    0|0
  • Baştan Çıkarma Üzerine diye bir kitap. Jean Baudrillard yazarı. Cinselliğin felsefesi, psikolojisi birazda tarihsel gidişhatı anlatılıyor. İlginç bir kitap ama daha yeni başladım sayılır.

0|0
    0|0
  • Tanrılar Okulu

Kişisel gelişim, psikoloji

Bu gün başladım daha.

0|0
    0|0
  • ayşe kulin - adı aylin

0|0
    0|0
  • Sefiller_ Victor Hügo

0|0
    0|0
  • polyandaviski nin kitabı adı meleklerim bir seri katilin iç dünyasını anlatıyo

0|0
    0|0
  • irvin yalom nietchne

0|0
    0|0
  • bıraktım okumayı.

0|0
    0|0
  • hayatta ktap okumam

0|0
    0|0
  • gidiyim de kitaplığa bakıyım kitap var mı aklıma isim gelmiyo.

0|0
    0|0
  • Saatleri ayarlama enstitüsü, ahmet hamdi tanpınar

0|0
    0|0
  • Bir kezbanın anıları ahahaha

0|0
    1|0
  • "veronika ölmek istiyor" Paulo coelho "hikayem paramparça" emrah serbes "insancıklar" dostoyevski "pharasal verbs" yılmaz hasdemir " :) link

1|0
    0|0
  • okumuyorumki (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Benim ebedi aşkım -Marsha Canham

0|0
    0|0
  • Einstein'ın Beyni - Michael Paterniti

1955te Einstein'a otopsi yapan bir patolog, arabanın arka koltugunda cam bir kavanozda saklıyo. 40 yıl sonra da Einstein'ın beynini Harvey adındaki bir gazeteciyle Einstein'ın torununa teslim etmek üzere yola cıkarlar. Amerika giderler öyle devam ediyor işte ...

0|0
    0|0
  • dan brown intikam noktası ama sıkıldım yahu :/

0|0
    0|0
  • Beyaz zenciler.

0|0
    0|0
  • Taşları Yemek Yasak

İsmet Özel

Yeni başladım

0|0
    0|0
  • aşk köpekliktir'i okuyorum

0|0
    0|0
  • şuan okuduğum bir kitap yok. bir vampir kitabı görmüştüm onu alıcam en yakın zamanda da okumaya başlarım

0|0
    0|0
  • Göçebe (The Host) Stephenie Meyer İçeriği dünyanın ruhlar tarafından istila edilmesi gibi bişey anladığım kadarıyla :D

0|0
    0|0
  • link zaten 150 sayfalık ama duruyo öyle, boynu bükük ://

0|0
    0|0
  • insanlar ve fareler

0|0
    0|0
  • Kitap almayı düşünüyorum ancak ne alacağımı bilmiyorum. :/

0|0
    0|0
  • bütün kadınlar cadıdır, vefk tılsım ne ararsan var