Diş çekimi güç gerektirirmi

bayan doktordan randevu almak istiyorum ama 20 lik diş köklü oluyormuş.acaba güç gerektirirmi diş çekimi

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Diş gömülü mü?

Ben kadın dişçilere diş çekimi konusunda pek güvenmiyorum ne yalan söyleyeyim :D Dolgu falan filan tamam ama çekim olunca iş değişiyor.

O yüzden soruyorum, gömülüyse ve cerrahi olarak alınacaksa kadın erkek farketmeyecektir. Yok değil de çekilmesi gerekiyorsa, size kalmış artık :D

0|0
    0|0
    • gömülü değil küçük bir çürük var doktora gittim 20 lik diş olduğu için çekilecek dedi bende çektirmek istemiyorum.başka bir seçeneğim olmazda çektirmek zorunda kalırsam bayan doktora gidicem

• Önce bukkala sonra linguale sonra hangi dişse ona göre rotasyon ya da traksiyon hareketi uygulanır %90 tekniktir ama deneyim gerektirir yinede bazıları napcagını bılemıyor zannedersem agrıttıgına göre daha genc bırıdır kadın pek gucle alakası yoktur cunku dıs cekımının

• Yok hocam, diş çekimi denildiğinde ben tüm bilimsel gerçekleri, teknik ve yöntemleri bir kenara bırakıyorum. Koltukta oturan kişi olarak tabii :D

Ha ne zaman ki seni 1.60 boyunda, 50 kilo minyon bir dişçi hanıma diş çektirirken görür izlerim o zaman bu fikrim değişebilir. O hanım için tabii sadece :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Diş gömülü mü?

0|0
    0|0
    • hayır değil

• çok az bir çürük var aslında kurtarılabilir gibi geliyor bana ama neticede işin uzmanı da onlar

• Çürük azsa dolgu da yapılabilir.Diş sağlammış dediğine göre çekimi kolay olur kırılmaz çekilierken .

• Ben erkek diş hekimi tercih ediyorum. Çekincelerinizde haklısınız. Yalnız güçsüz, tedirgin ve şaşkın erkek diş hekimi de gördüm. Dişlerimi mahvetti. Bence kendine güvenen, işini iyi bilen bir hekim kadın veya erkek sorununuzu çözecektir. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • dişini ipe bağlıyacak daha sonra, bağladığı ipi diğer ucunu ise asansöre bağlıyacak :) sonra bitti :))

0|0
    0|0
  • Eliyle çekmediği için grek yok. Alete 10 N uyguluyosan alet dişine 50N kuvvet yansıtıyo böyle düşün.

0|1
    0|0
  • Evet çene kemiğine yapışık olan dişler var bu durumda gerektiriyor. Ancak bir bayan diş hekimide çok rahat çekebilir.

0|0
    0|0
  • E yüklenecek biraz tabi de yapar bayanda merak etme. Korkutmak gibi olmasında bir hafta boyunca biraz zor konuşacaksın.

0|0
    0|0
  • neden kadın doktor seçiyosun ki özellikle?ayrıca güç gerektirir ama makul seviyede olduğu için tüm diş hekimleri çekebilir, işimiz bu sonuçta

0|0
    0|0
    • tek randevuyu bayandan bulabildim :( geçtiğmiz hafta erkek doktordan randevu aldım 20 lik diş olduğunu duyar duymaz çekilecek dedi.ve o da zayıf ve yaşlı bir doktordu e bende de korku var tabi :(

• cenene elini dayayacak ve cevirerek asılacak ,aynada kendime bir baktım dedim bune işkence sahnesi gibi ahahahahahaha şaka şaka

0|0
    0|0
  • Güç gerektiğinde, tepende yanan lambaya bağlıyorlar dişi, sonra mancınık misali fırlatıyorlar lambayı.

0|0
    0|1
  • Kaç kilo güç lazım ki sanki çok rahat çeker.

0|0
    0|0
  • sadece cesaret yeterli tabi doktor becerikliyse

1|0
    0|0
  • Neden bayan erkek değil senin özelliğni ne

0|0
    0|0
  • zor bacım sen tel tak bence diş çekmiyoruz yaz kapıya

0|0
    0|0
  • dişine bağlı, kimisnde çene kemiğini yararlar, kimisinde pıt diye gider

0|0
    0|0
  • güç değil teknik gerektirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her ne kadar ayrımcılıktan nefret etsem de maalesef erkekler daha rahat cekiyor azı dişimi ceke doktor kadındı bir saat ugrastık yirmiligi ceken erkekti 5 dk sürdü dişi köklerine bile ayırmadan komple cekti cıkardı

0|0
    0|0
    • komik gelebilir belki ama :( erkek doktorun zayıf ve yaşlı olması da etken olabilirmi.bu kadar detaylara takılmamın nedeni birazda korkuyorum

• fark etmez o :) iki yirmilik cektirdim birincisi yaslı ve zayıf biriydi incecik upuzun bir adam o kadar rahat cekti ki görsem öperim :D diger yirmiligi de erkek cekti o da rahat cekti ama iri yarı olmasına ragmen kadın doktorum anamı aglattı gücü yetmedi diş kırıla kırıla cıktı vs

Yükleniyor...