İzlediğiniz ve tavsiye edebileceğiniz yabancı diziler var mı?

izlediğim dizilerinin tüm sezonlarını bitirdim. Bu aralıkta yeni dizi izlemeye başlıycam, önerileriniz var mı?

Güncellemeler:
game of thrones, glee, fridge, skins , how i met your mother ve MMFD izlediklerin bunlar dışında olursa sevinirim arkadaşlar :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• arrow

breaking bad

shameless

0|0
    0|0
  • -Futurama

-Fringe

-Desu nôto

0|0
    0|0
  • kızları pek açar mı bilmiyorum ama şuana kadar izlediğim en iyi dizi ve halen etkisinden kurtulamadım bitti ama olsun SPARTACUS :d

0|0
    0|0
  • Merlin i dene seversin, aksiyon istiyosan Breakout kings iyidir.. Breaking Bad i hala izlemeyen varsa yuh - get out diyorum okadar.. Homeland da başka güzel..

0|0
    0|0
  • arrow game of thrones spartacus

0|0
    0|0
  • Game of Thrones veya Big bang teory, izlemediysen :)

0|0
    0|0
  • pırısn brak nambır van :D

0|0
    0|0

• Shameless

0|1
    0|0
    • çok tavsiye eden oldu bu diziyi, bir deniyeyim en iyisi :) teşekkürler

• dextere izle ruhun rahatlasın:D

0|0
    0|0
  • Criminal Minds

0|0
    0|0
  • lost 6 sezonuda 2 kere izledim sonundan bir b..k anlamadım

0|0
    0|0
  • frınge.

Cut.

0|0
    0|0
  • The Flowers , Hayat Güzeldir.

Esaretin Bedeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne tür dizileri sevdiğini de yazsaydın :D

fringe, csı:ny, house md, how ı met your mother, shameless, bıg bang theory, breakıng bad, merlın, dexter, heroes, boys over flowers, prıson break vs. :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) aralarında izlemediklerim var ayrıca boys çok tavsiye eden var ona başlıyayım en iyisi:)

• dram ve komedı agırlıklı bır dızı boys over flowers, kore dızısı ve ıcerısınde ders cıkarabılecegın bırcok nıtelık var, ıyı seyırler :)

• teşekkürler :)

• the secret circle, the walking dead, the vampire diaries, supernatural, gossip girl, pretty little liars...

0|0
    0|0
  • The Sopranos .

0|0
    0|0
Yükleniyor...