Kapat

Külotlu çoraplar neden naylondan yapılır?

Güncellemeler:
Bence vücudu gergin ve güzel pürüzsüz gösterdiğinden dolayı böyle üretiyorlar, sağlık pek umurlarında değil bence.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Mallar işte, maliyetten düşmek için. Hayır onu geçtim sağlıksız, kaşındırıp alerji yapıyo.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• bence ilginç bir soru ama yanıtını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • pamuktan yapılan da var

0|0
    0|0
  • ince olsun diye bence

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Esnek ve dayanıklı bir madde olduğu için.Çok beceriksiz değillerse eğer kadınların çoraplarının kaçması zordur aslında.

0|0
    0|0
  • mantıklı sorulacak onca güzel soru varken nerden aklına geldi bu :D

0|0
    0|0
  • Malzeme yani ham madde ucuz çünkü esnek bir kumaş cinsinden yapılsaydı 20 TL ye satılamazdı.

0|0
    0|0
  • Bi dusun bakalim. Pamuktan yapilsa tüylü olurdu ve hos durmazdi kolayca sökülürdu degilmi

0|0
    0|0
    • pamuktan olanı da var kardeşim :)

• O zaman niye sorunu böyle sordun

Ayrica pamuktan yapılanlar tüylü coluk cocuk giyiyor

• Pamuktan olanıda var demişsin yüzde 100 pamuk gördünmü oranları yazıyor bir tane link at bana merak ettim şimdi açıklamaya geçelim maliyet diyor arkadaşlar biraz doğru naylon olmasının bir kaç sebebi var ince ve dayanıklı olması için diğer malzemelerle yeteri kadar dayanıklı olmuyor yine sağlamlaştıracak bikaç malzeme var ama maliyetten dolayı onlardan koymuyor ya da az koyuyorlar kalın çoraplarda yüzde 100 vardır belki dikkat etmedim ama ince çoraplarda mümkün değil çorabın sağlamlığını azalıyor kaçmassı daha kolay oluyor çorap sihirbazı yaz google a bir blog sağ altya yazdığı yazılr yıl ve ay olarak kategorilenmiş merak ettiğin başka birşey varsa ordan bak bu konuyu orda okumuştum verdiğim bilgide biraz hata olabilir kusura bakmayın hatırladığımı yazmaya çalıştım

0|0
    0|0
  • Daha ucuz :D

0|0
    0|0
  • esnek olması için

0|0
    0|0
Yükleniyor...