Ped reklamları terbiyesizlik denmiş. :l

Siz ne düşünüyorsunuz, "ay benim pedim hiç sızdırmıyo aplaa" gibi saçma sapan reklamlarda pedleri gözümüze sokanlar hariç terbiyesizlik değil. Normal makul ped reklamları tabiki olabilir. Sizce ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin pipisinin kesilmesine düğün yapılıp abartılıp neredeyse pipisinin üstüne para, altın takılıyorken ayıp olmuyor da ped reklamları mı ayıp?

2|3
    0|1
    • o kültür ögesi. eğer ilk kez regl olan bir kıza düğün yapılsaydı tarihimizde oda kültür ögesi olurdu ama malesef değil. pis ve saklanması gerek diye yaftalanıyor.

Kızlar Ne Diyor 7

• her şeyin cılkının çıkarıldığı bir asırdayız. dont panic

1|1
    0|0
  • terbiyesizlik değil ama fazla abartılı buluyorum

0|1
    0|0
  • Bence utanç verici.

0|1
    0|0
  • Bencede terbiyesizlik. Bir bayanın üstünde uygulanmamalı bence sadece ürün gösterilmeli.

0|1
    0|0
  • Götümüzü millet ağzına kadar sokmuyoruz. :/

0|0
    0|1
  • bu da terbiyesizlik mi sayiliyormus? yuhh diyorum baska da demiyorum.tamam muhafazakarsiniz da ,abartmayin derim.boyle hareket etmeye devam ederseniz avrupa yuzu goremezsiniz...

0|0
    0|1
    • zaten iyice iran islam cumhuriyeti oluyoruz, bende modernleşme yanlısıyım. ama bu farklı yaw, gözümüze o şekilde sokmayın pedleri.

• ehehehehehehehe.hic gulecegim yoktu .yemin ediyorum sesli guldum ." ay benim pedim hiç sızdırmıyo, aplaa" demek haa ? ehehehehehe apla ne ya :D:D:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben ped reklamlarında hatunların girdikleri triplere anlam veremiyorum yıllardır. lan altı üstü pisliğin ortaya çıkmıyor işte, ne bu gezegen keşfedip ona adını vermiş havaları? hayır adet dönemindeki hallerini bilmesek inanacaz amk. ettiğin iltifatı "sen bunları nerden biliyosun başka kızlara da söyledin di mi" diye alıp g.tüne sokan tripcan dişi kalkmış reklamda taş gibi giyinip gülücükler saçıyor etrafa. biz de yedik amk.

0|0
    0|0
  • zaten amaçları terbiye etik kurallar cart curt değil.Dikkat çeksin daha çok satış yapalım.Gerisi hiç sorun değil ayıpmış sayıpmış adam onu düşünmüyor parayı düşünüyor.

0|0
    0|0
  • kim terbiyesizlik demiş? benim haberim yok.

0|0
    0|0
  • Ped reklamlarının neresi saçma anlamadım işte satmaya çalışıyorlar?

0|0
    0|0
  • Şok şok şok Uzay teknolojili ped geldi. Geleceğin Pedi Olped :D

0|0
    0|0
  • YAKINDA NASIL TAKILDIĞINIDA GÖSTERİRLER

0|0
    0|0
Yükleniyor...