Sevgilinizin kültürüne dikkat eder misiniz?

Mesela lise mezunuysa ben o kişiyle çıkmam yani ortaokul mezunuysa da çıkmam. Sevgilinizin kültürüne dikkat eder misiniz?

Güncellemeler:
cidden eğitim durumu iyi olmayan ama baya aklı çalışan kişilerden bahsetmiyorum. Gerçekten lise okumamış ve oturup kalkmasını bilmeyenlerden bahsediyorum.

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlık seviyesi olmuyor onlarla.

Ne demiş şair:

"You can't understand a user's mind

But try with your book and degrees"

Hayatın ne getireceğini bilemiyoruz. Bu yaşlarda götürüyor öncelikle.

Gerçekçi de olmakta fayda var; ağzımız yüzümüz ego olduğu için, bu konuda denklik aranması şaşırtıcı değil. Ama riskli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• nice eğitim alıp insan olamamış kültürden bi haberleri varken eğitiminin ne derece olduguna aldırış etmem açıkcası karşımdaki kişiliği konuşması oturması kalkması giyimi kuşamı düşünceleri hayata bakışı vb bir çok şeyi önemli kriterdir benim için ama bu kriterli geçebilen uni mezunu parmakla gösterilecek kadar az =) haliyle eğitime fazla önem vermıorum kendini geliştirmiş olması kafi tabi uni mezunu olması tercihdir =)

0|0
    0|0
  • Bilgili bir insan olması, entellektüel olması, dünyada olup bitenlere kayıtsız kalmaması benim için önemlidir. Bunun için illa ki üniversite mezunu olması ya da doktora yapmış olması şart değil:) Ama bir şeyler paylaşabileceğim biri olsun isterim hayatımda.

0|0
    0|0
  • Eğitime önem vermem , insanın kendini geliştirmiş olması daha makul .

0|0
    0|0
  • Benim için önemli. Eğer oturup sohbet edemeyeceğim bir kadın ile sevişmek bile istemem.

0|0
    0|0
  • hatan şurada oturmasını kalkmasını bilmemekle eğitimin bir alakası yok.Üniverisite mezunu olan insanların yüzde 90 ı öküz zaten.önemli olan seni sevip değer veriyor mu ona bakacaksın gerisi hikaye...

0|0
    0|0
  • daha neler :). Oturmasini kalkmasini bilsin davranislarina dikat etsin. istiyorsa okuma yazma bilmesin,

0|0
    0|0
  • Dikkat etmem, ben lise mezunu bile değilim çünkü şu an.

0|1
    0|0
  • ... Kriterlerim arasın da ;

1. Karekteri

2. İnancı

3. Kültürü

Sonrasın da görselliği gelirki,içi güzel olsun diyenlerden değilim.Güzellik göreceli de olsa bakımlı kadın,her daim güzeldir.

0|0
    1|0
  • Benim kullandığım terimleri anlamayan ve sohbet ederken boş boş bakan insanla cinsellikten başka ne paylaşabilirim ki? Eee ben de sürekli cinselliğe dayalı ilişkiler istemem o zaman kültür önemli benim için,evet.

0|0
    0|0
  • insanlar bence kendine denk insanları çekerler..dağlar kadar fark olan iki insanın aynı ortam da olması zaten ihtimal dışı diyorum ben

0|0
    0|0
  • Çok dikkat ederi ama ilk önce direk çıkmaya başlamam.ilk önce onu tanırım ve sonra eğer kültürü yeterli değilse çıkmam onunla.

0|0
    0|0
  • sandalye üzerine asılmış ceket kıvamında bir hatunun nazarımda gideri yoktur. "nefes alsın yeter" dediysek de bir yere kadar canım.

0|0
    0|0
  • Eğitimine değil ama kendini geliştirip geliştirmediğıne bakarım

0|0
    0|0
  • Önemsiz

0|0
    0|0
  • evet tabiki dikkat ederim..

0|0
    0|0
  • kültürün eğitim durumuyla pek ilgisi yok sadece okuyan insanlarmı kültürlü oluyor sence ?

0|0
    0|0
  • bende ederim

0|0
    0|0
  • evet ederim yoksa yürümez ki farklı düşünceler

0|0
    0|0
  • Bende kendini başkalarından üstün görenleri kaideye almam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• diploma birikim konusunda yardımcı olsa da, garanti de sağlanmaz. yaşar kemal ilkokulu bitiremediği için, aşık veysel okula dahi gitmediği için bu ülkenin en kültürsüz insanları olmalı o halde!?!

elbette benle benzer bir birikim düzeyinde olmasını isterim, ama bunlar eğitim olmadan da edinilebilir pekala, bu payı da koymak lazım.

0|1
    0|0
  • Yüksek lisans yapmayanlarla asla konuşmuyorum ben ...

0|1
    0|0
  • Lise mezunu olmayan adamlar var ama 40tane üniversite okumuş adama bedel ve ayrıca kültürlü.Tabi sadece sevgiliyle ilgili değil ama karşımdaki insanın bana bişeyler kazandırması taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • dikkat ederim...

0|0
    0|0
  • Önemli .

0|0
    0|0
  • okul ile ne alakası var, her zaman doğru orantılı olmaz, ben nice ilkokul mezunu gördüm ama üniversite mezunundan kültürlü, birikimli,

0|0
    0|0
  • Evet, yoksa yürümez...

0|0
    0|0
  • Kültür yanlızca okuduğu okula göre değerlendirilemez. Ne üniversite mezunları var bir cacık bilmiyor.

Önemli olan insanın kendini geliştirmesi, eğitmesi.

0|0
    0|0
  • eğitimine de kültürüne de dikkat ederim..kendimi açıkçası 4 4 lüğe yakın görüyorum o yüzden karşımdakinde de bunu beklemem çok normal.

0|0
    0|1
  • Kültürün kibirlilieştirdiklerindense aman kalsın.

Okumanında insana her zaman bir şeyler verdiğini düşünmüyorum.

Diplomalı eşek kavramından heberin yok sanırım.

0|0
    1|0
  • Öyle bir insanda aynı ortamda karşılaşma şansı bile olmayacağından dikkat etmeme gerek kalmazdı.

0|0
    0|0
  • ederim beni ilk önce zekasıyla mest etmeli

0|0
    0|0
  • davul dengı dengıne sonuçta ben bısey anlatırken hönk? dıye kalmasını ıstemem karsımdakının

0|0
    0|0
  • Biz etmesekte ailelimiz eder

0|0
    0|0
  • zaten öyleyse o kişiyle ben sewgili olmam ki ama aşkın ne olduğunu biliyorsa benim için fark etmez..

0|0
    0|0
  • eğitim ve kültür farklı şeyler.

1|1
    0|0
Yükleniyor...