Bu cümlenin anlamı ne?

Now, take the next two to five minutes and write down as many career, job or business opportunities that someone with your passions would pursue, if they knew they could not fail! ingilizcem o kadar iyi değil.Tam olarak cümlenni ne demek istediğini kavrayamadım.

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• 5 dakikanı ayırıp senin tutkularına sahip birisinin eğer başarısız olmayacağını bilseydi hangi iş ve kariyer hedeflerinin peşinden koşması gerektiğini yazmanı istiyo

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bundan sonraki 2-5 dakikanı ayır ve senin tutkularına sahip birisinin eğer başarısız olmayacağını bilseydi hangi iş ve kariyer hedeflerinin peşinden koşması gerektiğini yaz.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Anlıyo ama konuşamıyo seviyesinde oldugumdan anladım ama çeviremiyorum :D

0|0
    0|0
  • önümüzdeki iki ya da beş dakika içerisinde, eğer başarısız olmayacağınızı bilseydiniz peşinden tutkuyla koşacağınız kariyer, meslek ve iş olanaklarını yazınız.

0|0
    0|0
  • Onlar başarısız biliyordu. Şimdi, eğer, tutkularınızı olan biri takip edeceğini önümüzdeki iki ile beş dakika almak ve birçok kariyer, iş ya da iş fırsatları gibi yazmak!

0|0
    0|0
  • Pff i*too lazy the answer that :D

0|0
    0|0
  • sonraki 2-5 dakika bana ayır senin tutkularına sahip birisiyim böyle olmayacağımı düşünüyorsan hangi kariyer hedeflerinin peşinden koşmamın gerektiğini yaz

0|0
    0|0
  • yani diyor ki ya job ya bussines oppurtunities

0|0
    0|0
  • baya karışık olmuş ya nerde gördün ki bunu? belki doğaçlama daha kolay olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• I don't know baby ;)

0|0
    0|0
  • çok emin değilim ama yaklaşık olarak ortaya çıkan anlam şu: " sadece 2-5 dakikanı ayırarak yazdığın birçok kariyer, meslek ya da iş fırsatlarında, senin tutkularına sahip birileri sana eşlik edebilirdi, eğer çakılmayacaklarını bilselerdi. "

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden ingilizceden nefret ediyorum ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...