Shameless izleyenler var mı ?

bu ailenin her üyesi bu kadar cool olabilmeyi nasıl beceriyor :D ? frank bile havalı geliyor bazen gözüme o derece yani :D

fiona zaten en sevdiğim karakter. fionanın arkadaşı zenci kadın ve kocası ise örnek çiftler

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• akrabayı tacızle suclayıp eve coktulerya:) bı tane duzgun ınsan yok tıpkı gercek dunya gıbı:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• en cool bence zeki eleman :D adını unuttum bak şimdi :D neyse hayatımda o kadar yozlaşmış bir dizi görmedim ama bir o kadar da güzel :D 4. sezon çıkmadı dimi? :D

0|0
    0|0
  • Seyrediyorum, oldukça güzel. Zenci kadın ve kocası demek yerine Kevin ve Veronica desen daha iyi olurdu, biraz garip olmuş böyle deyince :)

0|0
    0|0
  • Carl ve Lip gerçekten çok iyi . Frankin attığı nutukları ve felsefesini bir kitap yapmak lazım

0|0
    0|0
  • Çünkü oyuncular, açlıktan ölmüolar yani her şeyleri var aslında. O ruhu veremiyolar tam. normalde biz öyle olsak olur mu yani :)

0|0
    0|0
  • o diziyi inş kendine örnek almıyosundur.

1|0
    0|0
  • süper dizi

0|0
    0|0
  • sen nelerle ilgileniyosun böyle

0|0
    0|0
  • Takip ettiğim tek dizi. Yeni sezon başlasa artık

0|0
    0|0
  • Dizi iyimi dizi ?

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • zenci kadıne kocası örneğe bak bak bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben ben ben .

0|0
    0|0
  • He evet çok haklısın, çalıp çırpma,şiddet içerikli sahneler,küçücük yaşta cinsel ilişkinin teşviki,saçma sapan gay ilişkisinin resmedildiği bir dizi nasıl da cool olamaz değil mi? :) Çok cool ya..Adı üzerinde işte shameless.

0|2
    0|0
    • ben karakterlerden bahsediyorum. ayrıca o söylediklerin günlük yaşamda olan gerçekler. olmayan bişeyi bize empoze etmeye çalışmıyorlar en azından. bu kadar bilgi sahibi olmanda oturup izlediğin anlamını taşır. madem rahatsızsın niye izliyorsun

• evet çok haklısın gizli.dizi komik diye izliyorum ama.verdiği mesajlar leş

• kesinlikle size katılıyorum arkadaşım, bu güzel cevabınıza +1000

Yükleniyor...