Ya bir dk gelin kafam karıştı.

şimdi eskiden maymunlar insan oluyordu ya. peki şimdiki maymunlar neden insana dönüşmüyor?

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden maymunlar insan olmuyordu, insanlar da maymun olmuyor. modern insanın (homo sapiens'in) ve maymunun ortak atası primatlardır. homo sapiens ile maymunlar arasında da geçmişte bir çok tür mevcuttu. modern insanın ataları denen bu insansı türlere neanderthal insanı ve homo erectus örnek verilebilir. dönüşüm birkaç yüzyılda gerçekleşmez. binlerce yıl gerekir. bu yüzden senin gözlemleme çaban anlamsız. yutub'a "türlerin serüveni" yazdığında evrimle ilgili birçok belgesele ulaşabilirsin. bu belgesellerin bilimsel verilere göre mi hazırlandığını araştırmıştım biraz, bilimsel verilere göre hazırlamışlar. yani kurgusal değiller. bu bakımdan öğretici olabilir. ayrıca şunu söyleyeyim; en kötü evrim kuramı, en iyi yaratılış kuramından daha bilimseldir ve akla uygundur (: fosiller üzerinden yorumlar yapmak, "ol dedi oldu" zihniyetine on basar.

1|0
    0|0
    • Evrime de ancak senin gibi kafirler inanır.. Müslüman için sorun yok

Erkekler Ne Diyor 27

• Şimdi evrimcilere sorsan maymundan gelmedi ilk insan evrim geçirdi v.s der yahu kalıntılara eski insanların kemiklerine bakıldığında tam tersine eski insanların daha güçlü kuvvetli boylu poslu oldukları görülüyor.gittikçe maymuna dönüyoruz deseler daha mantıklı

0|0
    1|0
  • Geçenlerde böyle bir yaz okumuştum.

Çoçuk- Babasına soruyor baba insanlar nasıl oldu ?

Baba- Biz maymunlardandan türedik evladım

Çoçuk- Anne babam diyor ki biz maymunlardan türemişiz

Anne- O Babanın sülalesi yavrum diyor..

Senin ki de o hesap ;)

0|0
    1|0
  • Elimde olsa bende maymun kalırdım

1|0
    0|0
  • Senden sonra ne kadar yanlış birşey olduğunu anladılar.

0|0
    1|1
  • aynen bir ara manitasızlık başıma vurmuştu gittim dişi maymun aldım evrim geçirir de gezdirirm dedim.hala aynı mk

1|0
    0|0
  • bu sorunla evrim teorisini çürütürsün ;) (daha çok şey var ama senin sorun bunlardan bitanesi ;)

0|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • Öyle birşey yok ki darwin teorisi teoriden dışarı çıkamayıp çökeli çok oldu.Maymundan insan olması için bir ara form olması lazım iki türün karışımı ama milyon yıllık fosillerde bile maymun bugünki maymun...

0|0
    0|0
  • Sorumu bu şimdi.

İnsanlar maymundan mı yarandı, yoksa Adem peygamberden?

1|1
    1|0
  • Maymunlar insan olmuyordu hicbir zaman homisapien ilkel insan evrim gecirerek bugunku insan oldu haladaha geciriyor mesela 20lik disleri bile cikmaya yer bulamiyor topkapi sarayinda sergilenen silahlari bile bugun sallayabilecek yeniceri yok

0|1
    0|0
  • insanlarda kıl çıkıyor ya kardeşim. işte o kılları almayınca uzuyor ve maymuna benziyormuşuz o zaman

1|0
    0|0
  • o eskidenmiş küflenmiş şimdi cenavarr oluyoruz cenavarın yeşil ve çok büyük

0|0
    1|0
  • kim demiş onu ya maymunun insana dönüştüğü filan yok. darwin in saçmadan seçmeleri o...

0|0
    1|0
  • sen olmuşsun ya şimdi sor bakalım arkadaşlarına onlar neden insan olmuyorlar

0|0
    1|1
  • evet neden insana dönüşmüyorsun ?

0|0
    1|0
  • :D yahu evrim teorisine inan biri değilim inananlara sor :D

0|0
    1|0
  • İnsanlar tekrar maymunlaşmaya başladığı için ;)

0|0
    0|0
  • Hayatınızda hiç evrimle ilgili bir tek makale okudunuz mu acaba meraklar içindeyim

0|0
    0|0
  • dönüşmek mi istiyorsun?

0|0
    0|0
  • :) hahahahah inandın demi o saçmalığa :S

0|0
    0|0
  • evrim teorisi neden çöktü sanıyorsun güzelim? :D

0|0
    0|0
  • sacmalama maymun ınsan olurmu hıc gunaha gırıyonuz

0|0
    0|0
  • Dönüyor sen farkına varmıyorsun. O kadar hızlılar.

0|0
    0|0
  • maymundan gelmedigimiz dogru ama maymuna gittigimiz doğru:)

1|0
    1|0
  • geçen darwinle konuştum:

-hala var mı evrime inanan? dedi

- baya bir mal var inanan hem bir de böylece kendilerini bilimsel düşünen entelektüel zannediyorlar dedim?

bitmediniz ya! yoklan evrim falan?

0|0
    0|1
  • evet evrim kanıtlanabilen birşey ama bunu şöyle düşün.köpeklerin çeşitleri vardır. mesela pitbull veya sivas kangalı.Biz sivas kangalıydık ve dönüştük anladın mı şimdi.biz de ayrı bir maymun çeşidiydik.

1|0
    0|1
    • pirima mıydı pirimat mıydı o muyduk

• savunduğun evrim dini allahı yok sayıyor dini karıştırmıyorum demen çok saçma..

• kabulüm doğru olandır, bana evrimi kanıtla diyor, bir çok kanıtı var bunu.allahı kanıtla desem yüzüme bömböm bakar.

o yüzden dini karışitırmıyorum

• sen evrimin ta kendisisin :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...