Yaşadığınız kentin düzenini, imkanlarını beğeniyor musunuz?

Düzenini beğenmiyorum ama imkanları güzel. (İstanbul) sizin yorumları alayım dostlarım:)

0|0
39|24

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul kadar farklı bir sehir yok.. Bi bölgesine gider kendini yurtdısında sanırsın, insanlar hayatlar bambaskadır.. Baska bir bölümünde orta doğu da gibisindir.. Hayatlar bakıslar bile bambaskadır. Sanki koyu bulutların ardından birden acan günes gibi keskin farklılıklara sahip istanbul. Mimarisi bazen güzel, bazen icler acısı.. Ama imkanları pek tabii on numara.. Güzel bi sehir, yasamayı bilene..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 38

• buralar yazın pek güzel de kışın ne işim varsa :((

0|1
    0|1
  • ewettt herseyınıı sewıoruummmm ... samsuun .! :D

0|2
    0|0
  • Evet yasadigim sehir imkan olarak iyi, begeniyorum ama beni buraya bagliyacak hiç birsey yok ailem hariç

0|1
    0|0
  • Porto'da yaşıyorum ve düzeniyle, imkanlarıyla, takımıyla, sanatıyla, kültürüyle, mimarisiyle dünyanın en güzel şehirlerinden biri olduğunu düşünüyor ve onu çok seviyorum.

0|0
    0|2
    • vaaay çok merak ettiğim ve gitmek istediğim şehirlerden biri yahu...:))) orada yaşam nasıl biraz anlatsana :D

• soru-cevap şeklinde olursa :)

• Bayılıyorumm tam yaşanılcak şehir.

0|0
    0|0
  • dejenere olusundan son derece rahatsızım

0|0
    0|0
  • Duzenini de,imkanlarini da begeniyorum.

0|1
    0|0
  • kalabalık ,:(

0|1
    0|0
  • İstanbul... ah trafik...

0|1
    0|0
  • istanbul hiçbişeyini sevmiyorum kaçasım var

0|1
    0|0
    • ben kaçtım o yüzden izmir e :)

• bizim sülalemiz 1873te osmanlının balkanlardan göç edip trakyaya yerleşmiş ve cumhuriyetin ilanından sonra ise istanbulda yaşamaya başlamışlardır ve bende bakırköy çocuğuyum @arsenicx yanlış anlaşılmasın tamam mı?

• tamam abi nie kızıyosun

• Yaşanılacak şehir değil aslında, her yönüyle çok eksiği var

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • İstanbul gibisi yok ama elbette herşey gibi onun da çetrefilli yanları var.

0|0
    0|0
  • a diyorum..

0|0
    0|0
  • Rezalet.

0|0
    0|1
  • izmirim güzel izmirim

0|0
    0|1
  • Çok kötü değil.

0|0
    0|0
  • İstanbul diyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Yarın imkanlardan faydalanıp gezeceğim. En sosyal il bence istanbul.

0|0
    0|0
  • ehh sayılır

0|0
    0|0
  • Ee İstanbul nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşıyorsun :)

0|0
    0|0
  • izmirin herşeyini seviyorum

0|0
    0|0
  • yasadıgım sehre bayılıyorum tabı trafık ve erkeklerın davranışlerını saymazsak gayet gelişmiş bi sehirde yasıyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiye şartlarında iyi sayılır

0|0
    0|0
  • fena değil

0|0
    0|0
  • düzen 0,imkan derken etkinlikleri kastediyorsan en iyilerinden,ekonomik anlamdaysa fecaat

0|0
    0|0
  • Sessiz,sakin,küçük,sınırlı ama sevdiğim bir şehirim var..

0|0
    0|0
  • Yaşanılacak şehir değil aslında, her yönüyle çok eksiği var

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Yaşanılacak bir şehir hatta yaşanılacak en ideal şehir ama eksiği var.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 24

• İstanbul düzenli değil. Çarpık ve habersiz yerleşim düzenli yapılaşmalardan çok daha fazla. Bu da altyapı sorununu doğuruyor. Dünyanın en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biri olmasına rağmen çarpık yapılaşma bu şehri en çirkin ve en altyapısız şehirlerden biri yapıyor.

Bu da demek oluyor ki İstanbul yeterince düzensiz bir şehir. Bir an önce çarpık yerleşimler yıkılmalı ve düzenli, planlı bir şehir kurulmalı. Mümkünse Rizeli müteahhitlere ev yaptırılmamalı.

0|0
    0|1
  • Kayseri'nn kentsel yerleşimi çok güzel.Sanayisi belli, oturulacak bölgeler belli. Ulaşım imkanı 1 numara. Merkezden ulaşamayacağınız yer yok. Kentin doğusu ile batısı arası 1 saat en fazla. Ama gel gelelim ki bazı konulardaki imkanları kısıtlı oluşu çok kötü. İstanbul'un en güzel yanlarından birisi imkanları, çeşitliliği harika. İstanbul ile Kayseriyi birleştirebilsek keşke :))

0|0
    0|0
  • ****Hangi sehirde olursan ol.Turkiye`de 24 saat acik bulabilecegin bir western union bile yok :) 24 saati gectim Cumartesi pazar ollsun ya. :s aksam 9 - 10 a kadar acik olsun yok arkadas. ya da

***Postaneler.? bankalar neden cumartesi pazar kapali. en az bitane olsun. Dunyanin binbirturlu hali var.

***Saglik ocaklari aksam 6 da kapaniyor. Nedense filmlerde hep acik ?

***O kadar cok barajimiz var ki adini hatirlayamam. Elektrik acayip pahali. Nehiri olmayan ulkeler biliyorum birak ustune baraj kurmayi kopru kurmalarina bile gerek olmayan dereleri varken elektrikleri ucuz.

*** birsuru abstruk sey var. Kisacasi duzenim tam ama imkanlar sifir.

0|0
    0|0
  • türkiyenin en büyük ilçesi ekonomi yönünden gelişmişlik yönünden çok çok iyiyiz ve yavru istanbul diyorlar :)

0|0
    0|0
  • İmkanlarına kurban İstanbul'un... Her türlü...

0|1
    0|0
  • Anadolu yakasındayım bazen şikayetçi oluyorum bazende çok memnun , değişken bir şehir .

0|0
    0|0
  • Ben bir ADANA aşığıyım ama gelişimde çok eksiklikler oluyor çok geç geliyor gelicekler yapılacaklar...

0|0
    0|0
  • İstanbul'dan nefret edyorum artık. Kaçıp gitmek istiyorum. Ama ailem burada işte. Okul bitince seveeee seve geri dönecem.

0|0
    0|0
  • silivriyi beğeniyorum işimden dolayı ordan ayrıldım

0|0
    0|0
  • yaz aylarında çok güzel imkanları oluyo evet

0|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum bir sürü boş saçma kural çıkıyor hergün türkiyede ayrıca günden düne herşey zamlanmıyor

0|0
    0|0
  • İzmir; hayır beğenmiyorum 20 yıldır değişiklik namına hiç bişe görmedim,binalar aynı ,yerleşimler aynı,sokakta gördüğüm arabalar bile hala aynı. imkanlarına gelirsek bazı avantajları var.

0|0
    0|0
  • Mecbur olmasam durmam İstanbul'da..5dakka da bir uçak,her vakit trafik,robotlaşmış insanlar..yakında gideyim hatta (:

0|0
    0|0
  • ben yaşadığım şehirden gayet memnunum... :)

0|0
    0|0
  • afyonda oturuyorum şehir düzenli sayılır ama imkan olarak pek yok

0|0
    0|0
  • Türkiye şartlarında iyi sayılır

0|0
    0|0
  • Asigim bu sehre

0|0
    0|0
  • Evet, asigim bu duzensiz sehre