Bu sitede cevaplamaya utandığınız bir şey varmı

mesela soru sordum aldığım cevapta çok derli olduğunu görüyorum derdine ortak olmak istiyorum fakat gelicek tepkiden bazen utanıyorum ya siz

0|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

• O bir balık burcu O bir duygusal O bir yardımsever O bir Ömer :):):):)

0|1
    0|0
    • teşekkürler bayan gizli :)))

• Aslan burcuyum

• hadi yaaa

hiç anlaşamıyorum aslan burcuyla

geçen gün bir kızla konuşuyordum çok ciddiydim

fakat nickten dolayı baya bir sorun yaşadık

beni yanlış anladı ne yapsam ne etsen bir türlü kalbini kazanamadım

çok inatcıydı

neyse kısaca ayrıldık

onun düşünceleri biraz farklıydı

ben ondan biraz aşağı konumdaydım galiba

Kızlar Ne Diyor 16

• Utanmam her zaman netım :) sadece bazen o kadar sacma sorular soruluyor kı kızları assaglıyan sorularda tepkımı gosterdıgımde gelecek cevabı az cok tahmın edıyorum yınede yazıyorum :)

0|1
    0|0
  • Gizli olarak sorup cevap vermek bu yüzden var.

0|1
    0|0
  • utanacak ne var ömer bizbizeyiz şurda ;)))

1|1
    1|0
  • utandığım1 şey yok.

Bazı sorularda cevap yazıyorsun.

Sonra soran ya da başkası 1 yorum yazıyor.

O yorumlarda bazen hoş olmayan sorular oluyor. onları sevmiyorum. 1 de ısrarcı arkadaşlık ilişki vs mesajlarını.

0|0
    0|0
  • seninle ayni fikirdeyim. bide cevap vermekten kacindigim bolum cinsellik zihin ve dusuncelerden dolayi :D

0|0
    0|0
  • derdine ortak olmak için veya çözüm bulmak için konuştuklarım benimde oldu. ama 3. mesajdan sonra konuyu cinselliğe getirdiler

0|0
    0|1
  • bazen sorularda abartıyorlar aşırı uç soru soruyolar özel hayatla ilgili falan bunları gereksiz ve edepsiz buluyorum cevaplamıyorum da zaten

0|1
    0|0
  • cevaplamaya utandığım bir şey yok ama o sorunun altında ismimin görünmesine utandığım sorular var

0|0
    0|1
  • hayır herşeyii ama herşeyiii cevaplayabilirmm :D

0|1
    0|0
  • Regl sorulari

0|1
    0|0
  • Aynen ne tepki gelicek duygusu kötü

0|0
    0|0
  • gizliden yazıyorum sorun olmuyor :)

0|0
    0|0
  • Utanılacak bişey göremedim henüz.

0|0
    0|0
  • ah nemoo ahh gizliden yazma seçeneği boşuna mı

0|0
    0|0
  • Bu siteye geldiğimden beri yolda gördüğüm her insanın bakireliğinden ve bakirliğinden şüphe eder hale geldim. :) Mesela ben şu anda senin soruna alakasız bir cevap verdiğimi gördüm ve vereceğin cevaptan çekinerek kendimi gizledim. Evet bende de oluyormuş demek ki :)

1|1
    0|0
  • nasıl yaa enterasanmış ne demekten utanıyorsun ki yani

0|1
    0|0
    • mesela bir sorunu var

acaba ne oldu merak ediyorum

yardımcı olmak onu dinlemek istiyorum

gelicek tepki sanane ya da seni ilgilendirmez demesi gibi bir şey

• hmm anladım ben o tarz tepkisinden emin olmadığım sorulara aynen şu an ki gibi gizli yaklaşıyorum çünkü sitede bile kalp kıracak şekilde insanlar var,bir yabancıyı takmak üzülmek saçma belki ama ben biri ters birşey söylediğinde fazlasıyla alındıgım için istersen sende öncesinde gizli yaklaşabilirsin

• en iyisi ben öyle yapıyım

teşekkür ederim paylaştığın için

Erkekler Ne Diyor 21

• Tepki gelcek sorulara cevap vermiyorumm.Yani kadınların cinsellikle ilgili sorulara hatta cinselliğe cevap vermiyorm.

0|1
    0|0
  • Ben utanıyorum panpa kız gelmiş erkek arkadaşım beni nasıl becerir diyor gelde buna cevap yaz :S saçma saçma sorular soruyor onun yerine ben utanıyorum

0|1
    0|0
  • Her şeye cevap verebilirim. Verilen yorumlardan da, gelen eksilerden de korkum yok. :)

0|1
    0|0
  • valla hiç utanmadım terbiyesiz utanmaz ahlaksızın önde gideniyim allah belamı vermesin ne pis adamım la ben

0|1
    0|0
  • Hayır.Utanmam çekinmem sanalda açıklarım herşeyi.

0|1
    0|0
  • Cinselliğin din ile ilgili soruları.

0|1
    0|0
  • Bende öyle yapıyorum bazen ters tepe bilir . Onların derdini dinleyip çözüm aramak çok iyi davranış

0|1
    0|0
  • cevap VEREMEYECEĞİM SORU YOK... AMA BAZEN GEREKSİZ SORULAR OLABİLİYOR. NEDEN CEVAP VEREMEYECEKMİŞİM Kİ ÖZEL OLMADIKTAN SONRA...

0|0
    0|0
  • Cinsellik kategorisindeki kızlar nasıl utanmıyor hayret ben bile empati kuruyorum bazen utanıyorum

0|1
    1|0
  • hayır ya bu siteyi çok seviyorum istedigin soruyu sora biliyosun herkes aile gibi burda elinden geldigince yardımcı oluyo özel bir soru sormak istediginde gizli soruyosun felan çok güzel bir site yapmışlar teşekkür ederim kızlarsoruyor.com ekibine

0|0
    0|0
  • abi adam sevgilimin parmaklarını kıçını yalıyımmı diye soruyor...şimdi ne diyim ben buna..

0|0
    0|0
  • aslında bir tane var oda şu soru

link

0|0
    0|0
  • yok yok :) ailevi bir ortam burası bana göre abi ,abla , kardeş , sevgili ,manita herşey burda mevcutur galiba :D daha yeniyim ilk izlenimim budur.

0|0
    0|0
  • cinsellik bölümüne bakmıyorum haram.

0|0
    0|0
  • ne utancam

0|0
    0|0
  • Utanmak değilde o başka bir şey sanki ya hani ne bileyim böyle değişik bişey :)

0|0
    0|0
  • olmuştur mulaka ya da olucaktır :D

0|0
    0|0
  • aynı bende çekiniyorum

0|0
    0|0
  • hayır yok.ne isterlerse sorulabilir lakin bir sartla...benimde soracaklarım var.

0|0
    0|0
  • bazen bazı bayan arkadaşların fotoları oluyo. ya da yazdıkları şeyler çok tatlı geliyo tamamen iyi niyetle iltifat etmek istiyorum.. ama sitede cok fazla abazan ve yılışık hemcinsim var.beni de öyle görürler diye korkuyorum yazmıyorum. hayatta en korktgm şeydir yanlıs tanınmak. şimdi de ifşa oldgm için gizleniyorm

0|1
    0|0
  • penis demeye utanıyorum.

Peniz ya da penz derim genelde. Vajina da diyemem

Ama şu vardır ki bizim orda gte gt denir.

Çok iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı

0|1
    1|1
    • Kimsenin gimseye garışmaya hakkı yoooook! Müslüman uyuma ah unuttum

Yükleniyor...