Tavsiye edebileceğiniz kitap var mıdır arkadaşlar?

kendimi geliştirmek istiyorum bunun için kitap okumak istiyorum türü fark etmez yeterki kendime bir şeyler katabileyim. ne önerirsiniz. matrax sunucusu zeki kayahan coşkun kitapları var onu da önerir misiniz mesela?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• dedektiflik tarzı oku düşünme yetilerini arttırır, özel olarak da Sisle Gelen Yolcu tavsiye ederim, kitabın son kelimesinde bile "Hadi bee" dedirtiyor

0|0
    0|0
    • en iyi cevap için teşekkürler

• okuduktan sonra gelip burada yazarsan sevinirim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• tüm klasikleri bitir.

0|0
    0|0
  • tam istediğin kitap bak link

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları okumayı düşünüyorsan açıkça söyleyeyim, hiçbir işe yaramazlar. sırf kültürlü olayım, kendimi geliştireyim diye kitap okursan zevkinden mahrum kalırsın. felsefe okuyabilirsin, tarihi kitaplar okuyabilirsin. sıkıcıdır ama bilgi haznene çok şey katarlar. tarihi romanlar da iyidir.

0|0
    0|0
  • kendinizi geliştirmek istiyorsanız oturup tarih ezberleyebilirsiniz lise ve üzeri mezuniyetiniz varsa KPSS sınavından iyi bir puan alırsnz :))

0|0
    0|0
  • Victor Hugo - Sefiller'i okudun mu ?

Eğer okumadıysan hemen alıp okumanı tavsiye ederim :D tekrar tekrar sıkılmadan okuyacagın bir eser :D

0|0
    0|0
  • Bir beyefendi olsaydın sana "Sefiller" i tavsiye edebilirdim. Ben okumadım ama konusunu duymak bile beni etkilemişti.

0|0
    0|0
  • dale carngie yazar bır ada uzuntuyu bırak yasamaya bak cok guzel bır kıtap ver ogtulerı var tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Emrah Serbes - Erken Kaybedenler

0|0
    0|0
    • Hikaye. Çocuklukla alakalı bir çok hikayeden oluşan sürükleyici bir kitap. Her tavsiye isteyene gözüm kapalı önerebileceğim cinsten.

• Elif ŞAFAK AŞK kitabını oku mutlaka

0|0
    0|0
  • victor hugo sefiller

0|0
    0|0
  • kalplerin keşfi :D

0|0
    0|0
  • Cengiz Erşahin derim.Bütün kitapları hayata daha da pozitif bakmamızı sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Aşk her yerde canan tan

0|0
    0|0
  • Filozoflardan seksi şeyler

Seksin ve felsefenin müthiş bir buluşması :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Öyle kitaplar sana hiç bir şey kazandırmaz. Türü fark etmez demişsin her türden kitap okuma alışkanlığın var mı? Kendini bu yönde tanıyor musun? Eğer öyleyse elbette ki klasikleri okumaya başla, yok ben pek kitap okumayı sevmezdim şimdi şevke geldim başlayacağım dersen klasikler başlangıç için ağır olabilir o yüzden tarzını belirle bir kaç tane o tür kitap oku ve ondan sonra klasiklere geç..

0|0
    0|0
    • yani benim yazdığım gibi. amacım kendimi geliştirmek için istiyorum.

• Türü fark etmez kendime bir şeyler katmak isterim diyorsan, dünya klasiklerini önde tavsiye ederim. Benim başucu kitabım Das Kapital'dir, imkanım olsa dünyadaki herkese dağıtmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Mustafa armağanın kitaplarını oku ısrarla tavsiye ediyorum bilinmeyen gerçekleri anlatıyo tarihimizle ilgili tarihimiz bilinmemesi için bazıları ne kadar uğraşsada bu adam herseyi apaçık yazıyor eskiden bu tarz kitaplar yazmak yasaktı ama artık degil ve okumanı ısrarla öneriyorum kendini çokta iyi yetiştirmiş olusun inan buna

0|0
    0|0
  • Kutsal fahiseler, beyaz zenci.

0|0
    0|0
  • Zeki kayahanin kitaplari eglence amacli ve çoğunlukla Türk kültürünü anlatıyor :D kendini gelistirebilecegini sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • okumadım ama çok güzelmiş diyorlar onun kitapları

0|0
    0|0
  • eroinle dans, kızıl elma, iz

0|0
    0|0
Yükleniyor...