Arkadaşlar Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesini Kazanan Var Mı?

Evet arkadaşlar soru başlığında da söylediğim gibi. eğer varsa yandınız 4 sene çile çekceksiniz :D

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• bi arkadasım var oradan mezun öyle bir övdü ki çok sevmiş okulunu ve muğlayı inş sende mutlu olursun onun gibi

0|1
    0|0
    • ben alıştım, mecburiyetten dolayı memnunum 3. senem ordaki ama arkadaşın neyini sevmiş anlamadım? hangi şehirden gelmişti peki sakıncası yoksa söyler misin?

• bu da çok mantıklı bir bakış açısı ama yok yani İstanbul da İstanbul derim ben. sanırım muğlalı arkadaşının bakış açısıyla bakıyorum ben de.

• evet sanırım :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ben kazanmadım da niye ki Muğla tatil yeri güzel değil mi

0|0
    0|0
    • Muğla değil ilçeleri tatil yeri. okul şehir merkezinde yani su birikintisi bile yok bırak denizi :D

• ben de seviyorum evime yakın tabi öyle bir Ankara İstanbul değil ama yetiyor bana. senin de son senenmiş hadi iyisin :)

• hayır son 2 senem daha 3e geçtim bir sene hazırlık okuyunca mecbur uzattık :)

• Robin gel buraya. Asdfgjjkl

0|1
    0|1
  • Orda öyle bir üniversite olduğunu bile daha yeni duyuyorum :D

0|0
    0|1
    • çünkü geçen seneye kadar adı muğla üniversitesiydi bu yeni adı :D

• hayır yok beeee

0|0
    0|1
  • İlk dfa duydum

0|0
    0|0
    • Muğla'da üniversite olduğunu mu?

• evet farkındayım :):) Özele gelmek denilen şeyi kastetmiştim :):)

• tamam işte onu diyorum yani yasaklı şeyler yazcaksan özelden mesajım açık ordan konuşabiliriz çünkü bu kategoride öyle şeyler konuşulmaz atılırız :)

Erkekler Ne Diyor 3

• "eğer varsa yandınız 4 sene çile çekceksiniz :D"

ahakashdkjash gidecek olanlarda moral kalmamıştır..

0|0
    0|0
    • şimdi sıfıra düşürdüm ki gittiklerinde direkt eksiye düşmesin. önce sıfır sonra eksi. hayal kırıklığının kralını yaşayacaklar :D

• Kötekli was here :D Allah sabır versın

0|0
    0|0
    • ahah köteklili görünce akrabamı görmüş gibi seviniyorum :D eyvallah hocam sana da :D

• sen de mi orada okuyorsun?

0|1
    0|0
Yükleniyor...