Tv de yayınlanan sabah programlarındaki amaç?

Bu kadar işsiz teyzeyi nerden bulup getiriyolar oraya :D bir bakıyosun ağlıyolar bir bakıyosun göbek atıyolar :D sabah sabah neyin kafası bu :D

Not: Eğlencesine sorulmuş bir soru ona göre :)

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 14

• Türkiyede ki bu tür programların ve yarışma programlarının kişileri %80'i cast ajanlarından çağırılıyor.Yarışma programlarının sonuçları ise çoğu program da bellidir bizi kandırıyorlar...Bkz:Youtube'den izleyin Ben Bilmem Eşim Bilir Sahtekarlığı Rezilliği İlluminati [HD] Link verebilsem verirdim.

0|1
    0|0
  • sabah sabah karga bokunu yememişken buradaki kişilerin kargadan önce bok yemeye çalıştığı bir tür organizasyon.

0|1
    0|0
  • bildiğim kadar program başın 20 tl + servis + yemek var bundan yola çıkarak :D

günde canlı program hariç cansızada katılsa 2 tane 60 yapar ayda 900tl

emekli maas + çekim glirleri = süper

bide kopuyolar eğleniyorlar

0|1
    0|0
  • ayda bir sefer evde kalırsam o gün belki izlerim :) şimdi neler çıkmıştır hiçbir bilgim yok en son esra erol vardı :D hala var mıacaba

0|1
    0|0
  • Otobüs kaldırıyolar her program için diye duymuştum ama bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • O programlar Tv denilen saçmalıktan iğrenip bir daha izlememenizi sağlamak amacıyla yapılıyor.

0|1
    0|0
    • peki akşam yapılan eğlence programları?

• o işte ekstraya giriyor ordan elde edilen gelirle ev ve araba alınabilir

• yok, sabah programları iğrendirmek için ddn ya, bende eğlence programları neden var ddm

• maksat iş yapsın kanal

0|1
    0|0
  • hala anlamış değilim bu teyzelerin uykusu yok mu?

0|1
    0|0
  • Onlar bedava göbek atmıyor cats onlara 30-60 tl arasında günlük para ödüyor :))

0|1
    0|0
  • örneğin link

0|0
    0|1
  • Soğuk duş etkisiyle ayıltmaya çalışıyorlar :D

0|1
    0|0
  • herkes dalgasına bakıyo işte

0|1
    0|0
  • tek amaç reyting şu müge anlı bittimi ?

0|1
    0|0
  • buda aynı zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...