Eşcinsel sahneler sansürlenmeli mi?

Filmlerde eşcinsel sahneler sansürlenmeli mi? Sizce bu doğru mu? Bana sorarsanız doğru bulmuyorum. Yorumlarınızı merak ettim sadece :)

0|0
1512

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Baska dertleri de var miymis pardon?

Avrupada bu boyleeeaaa diye her turlu yasagi aliyoruz.

Bkz alkol

Bkz sigara

Yetmiyor avrupada da polis vuruo bir kereea diye siddeti normal gosteriyoruz.

Biri de cikip demiyorki. Kardesim o habire ornek gosterdigin ulkelerde escinseller evlenebiliyor. Bazilarinda cocuk sahibi dahi olabiliyorlar. Demiyorlar trbini...lerim

Sonra gelip biz ileri demokrasi getirdik. Yok biz adalet kalkinma falan.

Hala ulkende nefret cinayetleri isleniyor lan dumbuk. Hala sen gidip o barlarda hemcinsinle opussen kovuluyorsun. Hala kapalisin uc bes tane bara. Haka elele yuruyemiyorsun. Neyin adaleti la bu?

Bkz kafepi

Asabim bozuldu gece gece gene.

Nerdesin askim?

2|1
    0|1
  • canım yakında hamile kadınları sansürlerse hiç şaşma :) zaten abuk subuk şeyleri sansürleyip duruyorlar bu biraz onların kapasitesini aşan bir durum Allah Allah diyorlar ama Allah vergisi olan ellerinde olmayan birşeye hem saygısızca hakaret ederler isterlersede sansürlerler bize sormazlar yani bunu :) padişahımız dururken buna bizim karar vermemiz ne haddimize düşer dimi!

2|0
    0|1
  • o zaman heteroseksüel öpüşme ve sevişme sahnelerini de sansürleyin. hatta aşkı sansürleyin komple, seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli temalı filmler izleyelim hep, göz teması bile olmasın. sorman bile ayıp be...

2|0
    0|0
    • Bazıları böyle düşünüyor. Fikrinizi öğrenmek istedim sadece.

• Tabi ki sansünlenmemeli. Sonuçta bunlar herkesin kendi tercihi ve herkese saygı duymak zorundayız

4|0
    0|1
  • ona sıra gelene kadar neler neler var sansürlenecek. ayrıca anormal bir durum gibi şaşılacak ne var, olabilecek şeyler bunlar..

1|0
    0|1
  • bencede sansürlenmeli

bu doğal bir durum değil

normalin dışında görüntü hoş olmuyor

0|1
    5|1
    • heteroseksüelliğin normal olduğunu nereden biliyorsun? yaygın olan her zaman normal anlamına mı gelir?

• katılıyorum debokrat :)

• böyle sorular insanları gereksiz kutuplaştırıyor. neden yaptığını bilmiyorum ama saçma. kimsenin aklında böyle bişe yokken onları daha çok eşcinsellik karşıtı bireyler haline getiriyorsunuz.

1|1
    1|0
    • Ben de bir eşcinsel olarak merak ediyorum. İnan benim durumumda olsan sen de sorardın.

• :* tabi ki sansürlenmemeli. ayrıca sansürlenmeli diyenleri engelleyim de :* takipteyim bebem.

1|0
    0|0
    • :D ben de öyle düşünmüştüm.

• :* keşke 450 kişilik engelli listemi sizinle paylaşabilseydim

• Hayır kesinlikle sansürlenmemeli. Hatta hiç bir sahne sansürlenmemeli hayatın gerçekleri bunlar.

1|1
    0|0
  • Herkes özgür olmali bence :) o yüzden sansüre karsiyim

2|0
    0|1
  • asla .

0|0
    0|0
  • kararsızım

0|0
    1|0
  • Sansürlenmemeli

2|0
    0|1
  • kesinlikle evet. revenge dizisini 10 yasındakikuzenimle izliyordum birden 2 adam öpüşmeye başladı ne diyeceğimi bilemedim çocuga :D

0|1
    4|1

Erkekler Ne Diyor 12

• eşcinsellik yıllar önce psikiyatride hastalıklar kategorisinden çıkarıldı. yani artık normal bir durum. ayrıca eşcinsellik heteroseksüellik gibi doğuştan gelir. yani bazı yobazların iddia ettiği gibi hevesten, "bir de hemcinslerimi deneyeyim bakalım nasılmış" demekten kaynaklanan bir durum değil.

3|0
    0|1
  • Valla ne derlerse desinler bazen eşcinsellerin birbirlerine temaslarını harbi midem kaldırmıyor.

Diğer türlü sansürlenmesini de istemem çünkü eşcinsel sahnesi sansürlensin dendiği anda tamamen eşcinselliği anlatan filmler var. Bütün 90 dakkayı sansürlemek gerekir.

0|0
    4|0
  • sansürcü zihniyet başımızda olduğu için bu durumdayız insanlar devam etsin hala bunu sansürleyelim diye siz de onlara alkış tutun.

1|0
    0|1
  • Eşcinsel kadınların görüntüleri her erkeğe %100 haz verir ben dahil.Kadınların eşcinselliğine hayran oluyoruz da erkeklerinkine neden sansür istiyoruz? Ayrımcılığa gerek yok bence.

1|1
    0|0
  • Sansürlenmemeli tabi ki...

1|0
    0|0
    • Sansürlenen çok filme denk geldim o yüzden sordum :))

• Neredeki filmler Tv lerde izlediğimizse evet ama sinema vb. mecralarda ise gerek yok zaten yaş sınırı var

0|0
    2|0
  • Kesinlikle sansür lazım

0|1
    5|1
  • hayir , insan degil mi onlarda yasasin.

2|0
    0|0
  • bencede sansürlenmemeli

0|0
    0|0
  • En iyi yol eşcinselım diyeni asmak lazım ibret olsun diye..

0|1
    3|2
  • lezlerinki olabilir ama gaylarinki çok mide bulandırıcı abi :D

0|0
    3|1
  • doğru bulmuyosan ya kemalistsindir ya da eşcinsel başka bir seçenek yok yani

0|1
    3|1
Yükleniyor...