İstemsiz Şekilde Irkçıyım :/

ya ben istemeden ırkçılık yapıyorum sürekli kendim gibi olanları hep ayrı görüyorum mavi göz kumral saç üstün zeki ırktır felan diyorum bazen hitlerin videolarını izliyorum ama bunları istemeden yapıyorum :( kötü birimiyim

Güncellemeler:
evet siz ırkçı yaparsınız insanı şurda dert yakınıyoruz aptal diosunuz sağolun be

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• çok kibirlisin sadece

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• işte bunlar hep ön yargıı

0|0
    0|0
  • kötü biri değilsin, aptalsın

0|0
    0|1
  • Salaksın sadece =D ırk olması için göz saç rengi kriter değildir :D eühüeüh bunu bugün duydum la :D

0|0
    0|1
    • beşiktaşlı olcan bide

• kızma bana öyle ama =D bende mesela kumral erkekleri daha cok beğenirim daha özeldirler benim için =) Yeşil gözlü erkeklere zaafım var mesela ırkçılık başka bir kavram =)

• çok tuhaf.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende ırkçıların en önde gideniydim taaki günah olduğunu öğrenene kadar

----Irkçılık yapan da, ırkçılık için savaşan da ve ırkçılık uğrunda ölen de, bizden değildir.

(Hadîs-i şerîf-Ebû Dâvûd)

----"Hiçbir milletin diğerine üstünlüğü yoktur. üstünlük ancak takva iledir."

[ibni neccar]

---"Allah indinde en şerefliniz takvâca en ileri olanınızdır. Arabın Arap olmayan (acem) üzerine bir üstünlüğü yoktur. Arap olmayanın da Arap üzerine bir üstünlüğü yoktur. Siyah derili olanın beyaz derili üzerine bir üstünlüğü yoktur, beyazın da siyah derili üzerine bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük sadece takvâ iledir." (Cem'u'l-Fevâid, 1/510, hadis no: 3632)

0|0
    0|1
    • kardeşim yanlıs oldugunu biliyorum ama istemsiz oluyor

• İmanın güclendikçe ırkçılığın azalcak

• Çok zeki olduğunu kanıtladın bravoo

0|0
    0|1
  • hep beyazlık yüzünden.

0|0
    0|0
  • yo hala üstün ırk değilsin çünkü beyaz avrupalı değil türksün...

0|0
    0|0
Yükleniyor...