Saçma demeyin çok merak ediyorum:)

Hiç bir erkeği birek güreşinde yenen kız var mıveya bir kızı yenerken gören :)9

Güncellemeler:
Galatasaraylı arkadaşlar soruma puan verin xper puanım fenerin kuruluşu
iki aysonra bildirim

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 4

• var abi adıda aylin benim lise sınıf arkadaşım Beşiktaş lisesinde ben dahil 17 adamı 4 sene boyunca usanmadan hergün deviren bir hatun. hergün birimizle yapardı 17 günde bir sıra geliyodu yanı. ulan yenene vericem sözüm söz dicek kadarda fütursuz bir kızdı 4-5 sene önce datçada tesadüfen eşi ve çocuğuyla beraber karşılaştım biraz muhabbetten sonra kolumu uzattım sçtı azma gönderdi. hiç değişmemişsin lan hala katbediyosun demeyide ihmal etmedi. var yani abi var tek tek tükte olsa var. biz 17 kişi bedeviymişizki kutup ayısıyla aynı sınıfa düşmüşüz.

0|2
    0|0
    • o nasıl bişe dir ya çocuğa acıdım:)

• 17 çocuğa mı aylin e mi acıdın ? ayline acıdıysan öyle beygir gibi bir hatun değildir. hayalinde öyle canlanmasın gayet bakımlı hoş bir hatundu. 17 çocuk ise işte bildiğin erkek lise talebesiydi yakışıklısı şişmanı zayıfı tipsizi bir arada. hatundaki allah vergisi güçtü valla :)

• hımm :))) çok ilginç yaa

• yoktur...sınıfımdan hep yapardım kızlarla, parmakla alırdım dalga geçerdim.en sert'i bile kuvvetsizdi bilecikleri

0|1
    0|0
  • var var lisede bir kız vardı 4 yıl boyunca bütün erkekleri yeniyordu

0|2
    0|0
    • :))))) kerdeş naaptın yaaa hiç bir kız erkeği yenebirimi bilek güreşinde. bu arada valla vardı bul 96 mezunları hatıra defterini bak 11 fen b

• Ben çok yenildim kızlara , ortaokul ve lisede

0|0
    0|0
Yükleniyor...