Hayatınıza yön veren bir filim var mı?

Ben yeni bir film izlemek istiyorum ama saçma sapan amaçsız bir film istemiyorum .İzlenmeye değsin..Öneri verebilirmisiniz konusu ile ..

1|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• yok şimdiye kadar hiç o kadar hayatıma dokunan film olmadı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 50 ilk öpücük. Hayatına yön verir mi bilmem ama izlemediysen kalk git arkadaşım :) çok keyif alırsın izlerken bence

0|0
    0|0
  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind link mutlaka izlenmeli

0|0
    0|0
    • neyi anlatıyo peki ?

• İki insanın her koşulda aşık olabilceğini anlatıyor. dünyanın sakyılı aşk filmlerindendir. Yalnız kurgusu karışıktır. İlk izlediğinde filmi anlayamama durumun olabilir. Çünkü bu filmi ilk izlediğinde anlayan çok nadirdir.

• 0|0
    0|0
  • Fight Clup,

V For Vendetta

Yeşil Yol,

Esaretin Bedeli,

American History X,

The Prestige,

The Pianist,

Akıl Defteri,

Akıl Oyunları,

Batman Kara Şovalye (Joker için izlenir.)

Lincoln,

Umudunu Kaybetme,

Başlangıç

0|1
    0|1
  • Forrest Gump. kesinlikle. the blind side kesinllikle. the million dollar baby kessinlikle. bu 3 ü süper

0|0
    0|0
  • shwsang redemption

0|0
    0|0
  • filmler hayatlaara yön vermez hayatlar filmlere yön verir

0|0
    0|0
    • Filmler yaşanmışlıklardan esinlenilebilir ama bazı şeyleri anlamaya bir film de sebep olabilir

• Orta ikideyim kel adamın teki brazzersta..

0|0
    0|0
  • Adı üstünde bir film bu nasıl benim hayatima yön verebilir ki..

0|0
    0|0
    • bazen hayatına bir cümle bile yol gösterebilir

• evet bencede ;)

• Şiddetle, ısrarla My Name Is KHAN'ı önerebilirim. Ben 9 kez izledim.

0|0
    0|0
    • engelleyen bir rahatsızlıktır. 11 Eylül saldırılarından sonra Mandira'nın oğlu faşist kesimler tarafından döverek öldürülür. Öldürülme sebebi annesi evlendikten sonra Khan soyadını almış olmalarıdır. Bunun üzerine Mandira Rizvan'i terk eder. Rizvan ne zaman geri gelebileceğini sorunca, Mandira ona Amerika Birleşik Devletleri başkanına gidip, adının Khan olduğunu ama bir terörist olmadığını açıklamasını ve ondan sonra geri gelmesini söyler. Rizvan hastalığı dolayısıyla bunu ciddiye alır ve

• yolculuğuna başlar. Başkan ile buluşmadan geri dönmeyecektir ve ona diyecektir ki: "Sayın Başkan, benim adım Khan ve ben bir terörist değilim." link

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...