"Issız Adam" nasıldı?

Sevgilim Issız Adam filminin başrolündeki adama çok benzediğini söyledi. Ben herkesin rabet ettiği şeyleri sevmediğim için izlememiştim. Bana onu anlatır mısınız? Nasıl biriydi?

Güncellemeler:
Karakter olarak benzediğini söyledi, fiziksel olarak değil.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilini hiç görmemissin anlasılan..

Kızların yorumu daha net olabilir ama O kadar güzel bir kıza bir filmde bu kadar cirkin bi erkek nasıl yakıstırılır anlamadım.. Filmide izlemedim he..

Saka bi yana filmi izlemesemde konusunu bildiğimden Sanırım Çağan ırmak' ın anlatmak istediği şey " taş gibi kız bulsada bağlanmaktan korkan g.tü kalkık tipsizin ask maceraları" idi =)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bende hiç izlemedim filmi ama adamın tipini bilmek için filmi izlemek gerekmiyor .

1|0
    1|0
  • ya zaten karakteri pis adamın... ruhsuz en dağ ayısı nasıl olur öyle... kız bunasevmeyi romantizmi öğretiyor. adam ediyor. ama bu salak gerizekalı şapşal kızı kovuyor resmen. lan dedim o kız o saflığıyla bunu hak etti mi... senariste bi ton küfrettim. sonra kız gidiyor evleniyor. bir ara karşılaşıyorlar filan...

ya neticede kullan at yapan bir zavallı truhsuz adam. erkekliğin yüz karası... sen onun bu benzetmesinden sonra uyu bakalım... ben olsam çakardım tokadı giderdim...

neyse ya, zaten kızların da aynısını yapanları var ya, ben de sanki erkek düşmanı gibi yazdım... benim gibi delikanlı erkekler de var tabi... ha ha ha ha

0|0
    0|0
    • Şimdi son bölümüne baktım, kızdan sonra başkasıyla yapamazmış onu unutamıyormuş gibi bir izlenim oluştu aklımda. Burdan eski sevgilisini unutamamış anlamını da çıkarabilir miyim biraz zorlarsam?

• Gideceğim, bi yarın olsun hele

• ya naptınız bir sonucu bilsek :(

• Filmde adamın işyerinde çalışan iki kadın adam hakkında dedikodu yaparken şöyle bir cümle kullanmıştı kadınlardan bir tanesi "Uçana kaçana"

Yeterli olmuştur herhalde.

link

Bak bu da o sahnenin linki :)

0|0
    0|0
    • :P Bakir olduğunu söylemişti.

• O zaman kusura bakma ama sevgilin kişilik bunalımı yaşıyor, bu film tamamen esas oğlanın uçkur düşkünlüğü üstüne kurulmuş bir film. Sevgilinin restoranı mı var belki öyle bir bağlantı kurmuştur :)

• Hayır, kişilik bunalımı değil ortada basbaya bir yalan var demek.

• Allahım yaaa... hemen o adamı terket... ya da acilen o filmi izle... inanmıyorum sana...

1|0
    0|0
  • biz tamamen fiziksel düşündüydük =) Hemen ayrıl o zaman ya da gönlünü eğlendiren taraf sen ol :S

0|0
    0|0
    • Gönül eğlendirdiği falan yok, bağlanmaktan korkan bir insan olsa deli gibi evlilik planları yapmaz. Napmak istiyor hiç anlamıyorum.

• O zaman sevgiline bi sorarmısın filmi izlemiş mi diye =)

Sanırım romantik film olduğundan yanılgıya düserek basrolde ki adamı cok romantik biri mi sandı ne =)

• Haha :D

• 0|0
    0|0
  • Sevgilin şapkalı ve güneş gözlüklü; ama onları evde bile çıkarmayan evli erkeklerle sevişmekten hoşlanıyor.

0|0
    0|0
    • Gay mi? :(

• Hayırrr :) Ben filmi itici buldum ve beğenmediğim en kötü sahnesinden örnek verdim. Issız Adam'da her nane vardı. Güvensiz, jigolo, erken boşalan, kadın ruhundan anlamayan ve mutsuz olan... Sizinki de galiba seninle karşılaşana kadar ıssız adam kadar mutsuzdum; ama senle değişeceğim mesajı vermek istemiştir kendince. Mutluluklar ilişkinizde ;) Bir de tip olarak da benzediğini ima etmiş olabilir. Büyük gözler, basık ve sivri çene yapısı, gür, kısa ve kıvırcık saçlar...

• Yok, tip olarak tamamen zıtlar. :) O kadar derine girme, spesifik olayları karıştırma, genel olarak ailesi ile ilişkisini falan kendime benzetiyorum demişti. Neyse, teşekkürler. :)

• Önüne geleni bafiliyomuş

0|2
    0|0
  • kolpacının tekiydi.

cıvık babam afedersin.

2|0
    0|0
  • Bende izlemedim... izlediğimde anlatırım... :-))

0|0
    0|0
  • sevgilisine bağlanmaktan korkan ve paso başka kadınlarla yatan abazanın biriydi

1|0
    0|0
  • on koli mendil harcadım...

1|0
    0|0
  • Şöyle diyim, çok sikici bir herifti. Dişi sineğini bile s*kiyordu filmde :)))

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın boşver :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ben hic sevemedm o filmi

0|0
    0|0
  • filmi izle kendin karar ver

0|0
    0|0
  • Issiz adam yani kendinin dedigi gibi kaninda bi mikropla yasiyor:) Fimde asik oluyor sora kizi terkediyor, zaqten her gun biriyle olan biri,.kimseyle olamaz anliyormusun. sevgilin oyle dediyse valla uzak dur ondan..demekki yarin seni terk ede bilir..

0|0
    0|0
    • Evlilik planları yapıyoruz, ailesi gelecek yakında :S

• valla samimi diyorum sevgilim oyle dese cok ktou olurdum baska adammi bulamadi ya benzetecek..

• sevgilin özentiymiş.bu nedir ya bi akım gbi ben ıssızım sen ıssızsın o ıssız...bi kimse kendi olamadı gtti arkdş.neyse sakinim.

0|0
    0|0
  • Sapıktı. :(

0|0
    0|0
  • Seks düşkünü , duygusal ilişkilere bağlı kalmayı sevmeyen biri.

0|0
    0|0
  • ben de izlemedim ama gazete, reklam vs bir cok yerde gördüm. tipsizdi.

0|0
    0|0
  • Sanırım sevgilinin anlatmak istediği önceleri duygusal olarak kimseye bağlanamayan, eğlence için yaşayan biriymiş ama sen hayatına girdikten sonra hayatı iyi yönde değişmiş eski kötü alışkanlıklarını bırakmış.

0|0
    0|0
    • Keşke öyle olsa ama sanırım öyle değil :D Ailesiyle olan ilişkilerini falan benzetiyormuş.

• Deli gibi aşık olsa da bağlanmaktan korkan bir adamdı. Terketti gitti kızı

0|0
    0|0
  • Egosu yerlerde sevgilinin.

0|1
    0|0
    • Aksine göklerde değil mi?

• Cemal Hünal olsa idi evet, filmdeki Alper zibidisi ise kendini bulduğu hayır.

• İzlemeliyim mutlaka.

• bence sevgilin büyük ihtimalle ıssız adama benzemiyor,sadece hava atmak falan istemiş böyle saçma bi durumla çünkü o durumdaki bi insan bunu itiraf edemez.seks düşkünlüğü dışında ıssız adama benzeyen biri varsa evet ben bi ıssız kadınım :)) işin şakası bi yana gerçektende bağlanmaktan sevmekten gerçekten korkan kendini başka şeylere adayan böyle insanlar var,sevgilin eğer öyle biriyse ondan hemen koşarak uzaklaş benden koşarak uzaklaşmayıp beni seven adamlarada banada hep yazık oldu cünkü bugüne kadar tecrübeyle sabittir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...