Yalnız insanlardan mısınız? yalnızlık hissediyor musunuz?

her şeyden sıkılmaya başladım kitap okumaktan film izlemekten gezmekten... yalnız başımayım. kendi yalnızlığımla kalıyorum. ve iç sesime kulak vermeye çalışıyorum ki bu çok zor bir şey.ne yaparsam yapayım hep bir eksiklik bir boşluk duygusu hissediyorum ve bunun meditasyonla aşılabilineceğine inanıyorum .

siz nasıl hissediyorsunuz? kitap okuyan sinemayla ilgilenen insanlar yalnızlaşırlar mı bu konular hakkında da yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç mi arkadaşın yok onlarla biraz dışarı çık gez hallerini hatırlarıni sor biraz onlarla ilgilen bak onlarda seninle ilgilenecektir ya da farklı bir uğraşa yönel onun dışında zaten kitabını da okursun filmini de izlersin hatta izlediğin filmleri arkadaşlarınla tartışırsn hatta tartıştığıniz ilk film requiem for a dream olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Saksıdaki çiçeğin toprağı değişmezse bozulma başlar eh bizlerin de ev bitkilerinden bir farkımız yok. toprağının ne halde olduğuna bakmadan köklerine odaklanman bir işe yaramaz sanırım. Toprağın kadınla özdeşleştiğini de unutmamak lazım. :)

0|0
    0|0
  • yalnız hissetmiyorum kendimi ailem yanımda o yeter bana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Takılıyorum kafama göre işte.

0|0
    0|0
  • bu cevaplara bakıcam aynı haltı ben yaşıyorum bayadır

0|0
    0|0
  • Yanlız değilim sevdikleri yanımda.

0|0
    0|0